• Головна
  • Талановитий художник представив Житомир на Всеукраїнському заході «Мальовнича Україна»
пленер
12:51, 4 жовтня 2013 р.

Талановитий художник представив Житомир на Всеукраїнському заході «Мальовнича Україна»

пленер

Наприкінці вересня у Чернівцях відбувся Всеукраїнський молодіжний мистецький пленер "Мальовнича Україна", участь в якому прийняв талановитий молодий житомирянин Віталій Коваль.

 Мистецький захід, покликаний підтримати та надихнути молодих українських художників, відбувається у м. Чернівці щорічно з 2009 року за підтримки Міністерства молоді та спорту України та облдержадміністрації Чернівецької області. Пленер зібрав учасників - представників мистецької молоді з різних областей України.

"Учасників було чимало, з усієї України. Всі художники. Дали нам на роботу, точніше відпочинок за малюванням, 3 дні. Всі говорили що дуже мало часу. - "Хоча б тиждень..."
Малювали Чернівці та Хотинську фортецю. Проїзд, екскурсії - все як за планом. Малювати нас не змушували, ми самі розташовувалися і творили...", - розповідає у своєму блозі Віталій Коваль, 
талановитий юнак, член Обласної молодіжної творчої спілки художників та мистецтвознавців.

 Програма мистецького пленеру передбачала 5 днів творчої праці для молодих митців, за результатами якої ще 2 дні тривала художня виставка новостворених картин у галереї "SweetART-Знання". У пошуках натхнення художники відвідали найгарніші куточки Буковини: історичний центр міста Чернівці, зокрема резиденцію православних митрополитів Буковини і Далмації та фортецю у Хотині.

Журі відзначило роботи житомирянина неординарними та із особистісною технікою виконання. Неординарність виконання картини полягала в використанні подрібненної сухої пастелі і підручних засобів - це дозволило зробити картину більш фактурною і яксравою.

"Все було добре і зручно крім холодного вітру. До речі, він теж попрацював над картинами - здував їх у палітри з фарбою, надував шматочки облицювання на полотна. Креатив...

Як зазначив Віталій про свої враження від пленеру: "Все було добре і зручно крім холодного вітру. До речі, він теж попрацював над картинами - здував їх у палітри з фарбою, надував шматочки облицювання на полотна. Креатив.
Єдиний мінус - на пленер мало виділили часу: ми так і розпрощалися, що не помнящі імен деяких..."

Довідково:  

Віталій – студент ЖДУ ім. Івана Франка, де навчається за спеціальністю «Видавнича справа та редагування». Віталій художник,атакожілюстратор,фотограф,верстальниквидань длядітейі блогер.Закінчивхудожнюшколу в14 років.Активнопрацюєнадвдосконаленнямхудожньогодосвіду.Малює переважно в техніцібагатошаровоїкласичноїакварелі,творчоекспериментуєв техніці олійногоживопису.
Роботи представлялись наприватнихколекціях вряді країн:України,Росії таСША.

Бравучасть урізнихфестиваляхі конкурсах:
«Мальовнича Україна»,
фестиваль «Купальскіроси».

Лауреатконкурсів:
«Кожномумила своясторона»,
«Яхочужитивякісномусвіті»,


ПредставлявЖитомирна міжнародномуконкурсідитячого живописуім.І.Ю.Репіна- лауреат2і 3 ступеня.

Персональнівиставки:
"ВеликаЗемлячка-ЛесяУкраїнка"- Новоград-Волинський- 2012 рік,Житомир -2013;
"Насьомнебі"- Житомир,ЖДУім.І.Франка- 2011 рік;
Персональна виставка вЖДУім.І.Франка-2013 рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...