• Головна
  • Житомирські відмінники Інституту філології та журналістики отримали іменні стипендії
фото
11:16, 8 жовтня 2013 р.

Житомирські відмінники Інституту філології та журналістики отримали іменні стипендії

фото

7 жовтня у ЖДУ імені Івана Франка вручили іменні стипендії п’ятьом студентам-відмінникам Інституту філології та журналістики університету.

Цього дня Житомирський міський голова Володимир Дебой разом з іншими фундаторами іменних стипендій Зоєю Васильєвою, Лесею Дорош-Мірошниковою всьоме вручили іменні стипендії кращим студентам ННІ філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка за виявлені глибокі та ґрунтовні знання з предметів філологічного та журналістського напрямів. Так, п’ять обдарованих і талановитих студентів-відмінників університету - Ольга Вербовська, Тетяна Білоус, Юлія Крицька, Анастасія Пецик та Тетяна Ворошило - отримали від фундаторів стипендії імені О. Ольжича за виявлені глибокі та ґрунтовні знання українського літературного процесу, імені Василя Остапчука за найкращі успіхи у процесі вивчення дисциплін видавничо-журналістського циклу, за найкращі успіхи у процесі вивчення слов’янських мов та літератур, а також за професійне використання набутих знань з філології на практиці.

«Надзвичайно приємно, що сьогодні в стінах ЖДУ імені Франка нагороджуємо кращих, хто проявив свої таланти саме в галузі філології. Абсолютно переконаний, що ви поповните когорту професіоналів, митців, знавців української мови, нашого українського слова і будете продовжувати традиції наших славетних земляків», - сказав перший заступник голови Житомирської районної ради Володимир Арешонков.

Проректор з наукової роботи ЖДУ імені Івана Франка Наталія Сейко подякувала усім фундаторам іменних стипендій – Володимиру Дебою, Зої Васильєвій, Лесі Дорош-Мірошніковій та Житомирській обласній раді – за підтримку ініціативи Інституту та фінансову підтримку кращих студентів.

«Історія іменних стипендій в стінах ЖДУ імені Івана Франка існувала ще з середини 19 століття – в першій чоловічій гімназії. І те, що ми намагаємося відродити цей рух, говорить про те, що найкращі історичні традиції повертаються. Саме тому, шановних фундаторів варто долучити до списку історичних осіб цього «будинку», історичного феномена, який сьогодні вже носить ім’я ЖДУ імені Івана Франка», - зазначила Наталія Сейко.

Нагадаємо, що ініціатором заснування іменних стипендій є завідувач кафедри української мови Віктор Мойсієнко. Усі стипендії призначаються рішенням дирекції Інституту на основі подання кандидатур студентів відповідними кафедрами за участю фундаторів стипендій. Всього за роки існування іменних стипендій ННІ філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка їх лауреатами стали 35 студентів-відмінників, які склали на «відмінно» не менше трьох останніх сесій поспіль.

ИС_1

 

ИС_2

 

ИС_3

 

ИС_5

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...