• Головна
  • Посольство Палестини хоче співпрацювати з Житомирським державним університетом ім.І. Франка
10:33, 9 жовтня 2013 р.

Посольство Палестини хоче співпрацювати з Житомирським державним університетом ім.І. Франка

Програма перебування делегації Посольства Палестини в Україні в Житомирському університеті передбачала зустріч Надзвичайного і Поважного Посла Палестини в Україні Мохаммеда Аль-Асаада з ректором ЖДУ імені Івана Франка Петром Саухом і спілкування з викладачами та студентами ВНЗу.

У ході зустрічі Надзвичайного і Поважного Посла Палестини в Україні з ректором ЖДУ імені Івана Франка було обговорено низку важливих питань двостороннього співробітництва. Особливу увагу співбесідники акцентували на можливості акредитації ЖДУ імені Івана Франка в Палестині. Також з уст ректора ЖДУ імені Івана Франка Петра Сауха прозвучала думка щодо введення вивчення в університеті разом із англійською, німецькою, французькою, італійською, польською й арабської мови. Ця ідея зацікавила Надзвичайного і Поважного Посла Палестини в Україні Мохаммеда Аль-Асаада, оскільки її реалізація сприятиме кращій академічній мобільності студентів обох країн.

«Я не випадково відвідав ваш університет, я багато чув про прекрасний викладацький склад ЖДУ імені Івана Франка, його керівництво та талановитих студентів. Ще хотілося б підкреслити той факт, що ЖДУ імені Івана Франка активно співпрацює з великою кількістю університетів по всьому світу і головне наше завдання – розвивати і зміцнювати стосунки між українськими та палестинськими ВУЗами. Тому сьогоднішня зустріч є грунтом для нашої майбутньої співпраці – обміну студентами. Сподіваюсь побачити палестинських студентів у ЖДУ імені Івана Франка. У вас є база для цієї справи», - наголосив під час зустрічі зі студентами та викладачами університету Надзвичайний і Поважний Посол Палестини в Україні Мохаммед Аль-Асаад і запросив франківців до спілкування. Актуальними для студентів та викладачів ЖДУ імені Івана Франка були питання культурних, освітніх програм і проектів, структури університетів, бюджетної та контрактної форми навчання, особливостей навчання та системи оцінювання в Палестині. На питання про обмін студентами на базі історичних факультетів Посол Палестини відповів, що ЖДУ імені Івана Франка може бути першим досвідом Палестини в Україні у обміні студентами-істориками.

«Сьогодні ЖДУ імені Івана Франка має партнера на Сході – Стамбульський університет імені Абрахама Заїма. Переконаний, що наша ознайомча зустріч з Надзвичайним і Поважним Послом Палестини в Україні Мохаммедом Аль-Асаадом виросте у серйозні наукові, освітні, культурні проекти. Ми готові прийняти художню виставку, науковці університету готові співпрацювати в питанні виробництва електровимірювальних приладів, питанні очищення води та по низці інших напрямів. Перспектива співпраці дуже плідна», - резюмував перебування делегації Посольства Палестини в Україні у ЖДУ імені Івана Франка ректор Петро Саух.

PP_1+

 

PP_2+

 

PP_3+

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...