• Головна
  • Усі підрозділи прокуратури Житомирщини будуть працювати злагоджено та чітко
засідання
09:34, 10 жовтня 2013 р.

Усі підрозділи прокуратури Житомирщини будуть працювати злагоджено та чітко

засідання

Учора, 9 жовтня, на базі Новоград-Волинської міжрайонної прокуратури, під головуванням прокурора області Ігоря Проценка, відбулося розширене засідання колегії прокуратури області, на якому розглянуто першочергові заходи у реформуванні слідчо-наглядового апарату прокуратури області.

Про це сайту повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

У роботі колегії взяли участь і виступили начальник управління статистики, організації та ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань Генеральної прокуратури України Ольга Кидисюк та директор Інституту підвищення кваліфікації кадрів, професор кафедри нагляду за додержанням законів органами, які проводять досудове розслідування Національної академії прокуратури України Сергій Мірошниченко. Також взяли участь прокурори міст, районів та прирівняні до них прокурори і керівники структурних підрозділів апарату прокуратури області.

Відкриваючи засідання колегії, прокурор області Ігор Проценко зазначив, що питання реформування і оптимізації слідчих підрозділів органів прокуратури набуло особливої гостроти, зокрема, після вступу у дію Кримінального процесуального кодексу України.

Прокурор області підкреслив, що Генеральним прокурором України Віктором Пшонкою на нещодавньому засіданні колегії Генеральної прокуратури України дане питання визначено як надзвичайно актуальне для держави. Особисто Генеральним прокурором України прийнято рішення про, по-суті, історичне реформування системи прокурорського слідства та вже підписано накази про створення на рівні Генеральної прокуратури нових структурних підрозділів.

Ігор Проценко наголосив на суті реформи. «По - перше, - повідомив він, - відбудеться ліквідація слідчих у прокуратурах районного рівня і об’єднання слідчих підрозділів апаратів прокуратур обласного рівня. По - друге, чітко розмежовується слідча діяльність і процесуальне керівництво прокурорів у кримінальних провадженнях».

За словами прокурора області, в органах прокуратури залишається дворівнева система слідчих підрозділів органів прокуратури, а загальна кількість слідчих як в області, так і в цілому у державі, скорочується приблизно наполовину.

«Ми, прокурори, ступили на шлях реформ та глибокої модернізації. Цей шлях ми повинні пройти до кінця».

Підбиваючи підсумки роботи засідання колегії, Ігор Проценко, зокрема, процитував слова Генерального прокурора України Віктора Пшонки: «Ми, прокурори, ступили на шлях реформ та глибокої модернізації. Цей шлях ми повинні пройти до кінця».

Ігор Проценко націлив колектив на те, що вимоги, поставлені Генеральним прокурором України, мають бути виконані оперативно, вчасно і професійно. Він також підсумував: «Усі підрозділи прокуратури мають працювати злагоджено та чітко у межах своїх повноважень».

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...