• Головна
  • Один з кращих українських лісничих працює в Баранівському лісомисливському господарстві
досягнення
11:09, 10 жовтня 2013 р.

Один з кращих українських лісничих працює в Баранівському лісомисливському господарстві

досягнення

Лісничий Зеремлянського лісництва Руслан Муравський став другим у Всеукраїнському галузевому конкурсі. Визнанню на загальнодержавному рівні передувала велика, кропітка, тривала робота в багатьох напрямках, каже головний інженер Баранівського держлісгоспу Юрій Юрчук :

"Це лісорозведення, планові показники, естетика виробництва. Зеремлянське лісництво – специфічне, можна сказати, важке лісництво. Воно розташоване в дуже пониженій місцевості, і тому працювати тут складніше – і на посадці, і догляді лісових культур, і на рубках. До всього треба докладати дуже багато зусиль". Повідомляє про це Житомирська Хвиля.

За таких непростих умов в лісництві щорічно проводять лісовідновлення на площі 45-50 гектарів, що є одним з кращих показників не лише Баранівського держлісгоспу. Садять переважно дуб, а також інші твердолистяні породи. Лісничий Руслан Муравський визнає: робота нелегка, але вдячна, і колектив хороший:

І лісничий, і весь колектив – ми працюємо на перспективу...

"І лісничий, і весь колектив – ми працюємо на перспективу. Щоб створити високопродуктивні, якісні насадження, раціонально їх використати і зберегти, це дуже трудомістка робота. На сьогоднішній день на нашого майстра лісу припадає навантаження десь 900 гектарів. Це і створення лісових культур, і заготовка насіння, словом, цілий комплекс робіт. Наші лісівники – це ті люди, які хочуть працювати, які працюють і знають свою справу".

Наші лісівники – це ті люди, які хочуть працювати, які працюють і знають свою справу!

Зауважимо, що нинішня перемога вже не перша в переліку здобутків лісівників нашої області і, зокрема, Баранівського держлісгоспу. Три роки тому кращим лісничим України визнали лісничого Баранівського лісництва Василя Присяжнюка.

image759

 

image763

 

image760

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...