• Головна
  • Співробітництво з державами ЄС підвищуватиме добробут населення Житомирщини
13:58, 11 жовтня 2013 р.

Співробітництво з державами ЄС підвищуватиме добробут населення Житомирщини

9 жовтня делегація Житомирської області на чолі із заступником голови облдержадміністрації – керівником апарату Олександром Никитюком, що перебуває в Брюсселі, на запрошення Комітету регіонів ЄС продовжила роботу в рамках програми розвитку Північно-східного регіону впродовж XI відкритого тижня Європейських регіонів.

 Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, представники Житомирщини брали участь у конференції REGIO/РЕГІО з питань регіональної політики та урбанізації – успішна програма для розвитку територій, де обговорювалися проблеми покращення транспортної та соціальної інфраструктури, зміщення вектору інвестицій до бізнесу.

 Члени делегації області презентували можливості та потреби в залученні інвестицій в економіку області, окреслили шляхи співробітництва в туристичній сфері.

 Представники багатьох європейських країн, які є також учасниками конференції, виявили неабияку зацікавленість у співпраці із Житомирською областю, відмітили багатогранні сторони співробітництва у рамках кошторисів європейських структурних фондів.

 Члени делегації, а це директори провідних департаментів облдержадміністрації, на чолі із заступником голови облдержадміністрації – керівником апарату Олександром Никитюком однозначно впевнено стверджують: подальше співробітництво в межах програми Європейської Комісії «Сприяння регіональному співробітництву країн Східного партнерства» принесе винятково позитивні результати для розвитку інвестиційного клімату Житомирщини та підвищенню добробуту населення.

 Нагадаємо: Президент України Віктор Янукович чітко окреслив євроінтеграційний курс нашої держави. Подібні локальні ініціативи, безумовно, сприяють налагодженню ділових партнерських стосунків між Європою й Україною.

bryusell2

 

bryusell

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...