• Головна
  • «Турбуйся про них!» - житомирянок закликають уважніше ставитися до здоров’я грудей
акція
15:39, 11 жовтня 2013 р.

«Турбуйся про них!» - житомирянок закликають уважніше ставитися до здоров’я грудей

акція

У рамках профілактичного проекту «Турбуйся про них!» з нагоди Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози Департамент охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації ініціює проведення  Днів відкритих дверей та прес-конференції.

Захід відбудеться 14 жовтня о 14 годині в Житомирському обласному онкологічному диспансері (м.Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 24/4) за участю заступника головного лікаря з лікувальної роботи обласного онкологічного диспансеру Т.О.Волкова та завідуючого мамологічним відділенням обласного онкологічного диспансеру С.І.Кукліча.

Проект "Турбуйся про них!"стартував в Україні з 1 жовтня. Він спрямований на проведення протягом жовтня низки інформаційно-роз'яснювальних заходів на тему профілактики захворювання на рак молочної залози (РМЗ).

Рак молочної залози посідає перше місце в структурі онкологічних захворювань жіночого населення України та більшості економічно розвинутих країн світу. Рівень захворюваності цим недугом в Україні за останні 50 років зріс більше ніж учетверо – з 17,6 до 70,9 на 100 тис. жіночого населення – і не має тенденції до зниження, що викликає велику турботу українських онкологів.

Серед тих, хто захворів на рак молочної залози, 25,6 %, жінки віком 30-54 років. Тобто, особи репродуктивного та працездатного віку, що призводить до значних втрат життєвого потенціалу жіночої популяції України.

Головним у боротьбі проти раку молочної залози залишається його раннє виявлення, що дозволяє поліпшити результати лікування і виживання пацієнтів.

У рамках проекту перевіритись на рак грудей запрошують жінок-співробітниці засобів масової інформації. У визначені дні жінки віком до 40 років зможуть зробити УЗД молочних залоз, а старші – мамографію, а також отримати професійну консультацію лікаря-онколога та онкогінеколога. Проект покликаний звернути увагу журналістів на серйозність ризиків захворювання раком молочної залози. А також поінформувати представників ЗМІ, а з їхньою допомогою і українців, про вирішальні чинники у запобіганні раку грудей, профілактику і лікування цієї хвороби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...