• Головна
  • Втілювати енергоефективні проекти в Житомирі взялось Мінрегіонбуду
сприяння
15:55, 16 жовтня 2013 р.

Втілювати енергоефективні проекти в Житомирі взялось Мінрегіонбуду

сприяння

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства сприятиме втіленню енергоефективних проектів у м. Житомирі в найкоротші терміни. Про це повідомляють в управлінні по зв’язках з громадськістю Житомирської міськради.

 Таку позицію озвучив учора, 15 жовтня, під час робочої зустрічі із міським головою Володимиром Дебоєм, керівництвом НЕФКО заступник міністра Андрій Білоусов.

«Ми дякуємо мерам міст Житомир і Вінниця, які перші розробили проекти, отримали всі погодження за програмами. Думаю, що втілення проектів саме у цих містах дасть можливість технічно переоснастити теплопостачальні підприємства і значно скоротити споживання енергоносіїв. Мінрегіонбуд за свого боку максимально сприятиме в реалізації саме цих проектів у найкоротші терміни», – сказав Андрій Білоусов.

Заступник міністра упевнений: місто Житомир сьогодні йде правильним шляхом, реалізуючи вже не перший проект з енергоефективності та втілюючи пілотні проекти, які стануть прикладами для багатьох міст України.

Житомирський міський голова Володимир Дебой подякував керівництву Мінрегіонбуду за тісну співпрацю в рамках впровадження інноваційних технологій.

Сьогодні Мінрегіонбуд є нашим головним стратегічним партнером по просуванню політики енергозбереження й енергоефективності в державі...

 «Сьогодні Мінрегіонбуд є нашим головним стратегічним партнером по просуванню політики енергозбереження й енергоефективності в державі», – акцентував мер Житомира.

Як повідомлялось, учора Житомир і НЕФКО підписали наступний договір на реалізацію проекту щодо впровадження інноваційних технологій у сфері теплопостачання міста. Понад 7 млн.грн, половина із яких – безповоротні кошти, будуть спрямовані на створення енергоефективного кварталу із районною котельнею по вул. Домбровського, 30 для 5 житлових багатоповерхових будинків та ДНЗ №59. Від реалізації проекту споживання газу котельнею зменшиться на 30%, електроенергії – удвічі. Очікуваний економічний ефект – 70 тис.євро в рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...