• Головна
  • Житомир збере юних біологів з усіх куточків України
турнір
15:05, 23 жовтня 2013 р.

Житомир збере юних біологів з усіх куточків України

турнір

Наприкінці жовтня у Житомирі пройде фінальний етап ХІІ Всеукраїнського турніру юних біологів.

Програма змагань відбудеться 28 жовтня та 2 листопада:

28 жовтня:

15.00-16.00 – Урочисте відкриття турніру (актова зала Житомирського обласного педагогічного ліцею, вул. Коростишівська, 15).

2 листопада:

10.00-11.00 – Урочисте закриття турніру (актова зала Житомирського обласного педагогічного ліцею).

У турнірі беруть участь команди з усіх регіонів України.

Історія турніру: 

На відміну від традиційної форми змагань - олімпіади, в якій змагання відбуваються між індивідульними учасниками, турніри є командною грою. Завдання для проведення турніру готуються та оприлюднюються задовго до його початку. Команди разом з керівниками готують розв'язки запропонованих завдань та їх презентації. Безпосередньо ж на турнірі команди змагаються між собою у вмінні розв'язувати складні задачі біологічної тематики, доповідати своє рішення та відстоювати власну точку зору у науковій дискусії. По черзі команди виступають в ролі доповідача, опонента чи рецензента. Завданням доповідача є викласти власний варіант розв'язку задачі. Опонент має оцінити прослухану доповідь, виявити в ній позитивні та негтивні сторони і вказати на помилки, якщо вони були. Завданням же рецензента є оцінка роботи як доповідача так і опонента.

В Україні історія біологічних турнірів почалася із проведення у Харкові відкритого турніру юних біологів у 2000 році.

Відлік "епохи" Всеукраїнських біологічних турнірів розпочато у 2002 році, коли з ініціативи освітян м. Суми Міністерством освіти та науки України на базі гімназії №1 м. Суми було проведено перший Всеукраїнський турнір юних біологів. Наступні два роки Турнір також проводився у Сумах, а з 2005 року Турнір почав "мандрувати" Україною. Першим місцем проведення стало старовинне місто Львів, де було організовано IV Всеукраїнський турнір юних біологів.

Цьогоріч турнір пройде у Житомирі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...