09:15, 11 березня 2011 р.

Зустрічаємо весняну воду

Підготовка і пропуск льодоходу, весняної повені та дощових паводків – напружений і відповідальний період в діяльності Комунального підприємства «Житомирводоканал» Житомирської міської ради.

Час, коли на головній водній артерії міста, річці Тетерів, кресне крига і починають свій біг весняні струмки, – пора для водників напружена і відповідальна.

Під час інтенсивного танення снігу разом з талою водою у річку поступає велика кількість забруднюючих речовин, різко зростає навантаження на гідротехнічні і очисні споруди.

Відповідні служби Комунального підприємства «Житомирводоканал» Житомирської міської ради відслідковують процеси танення снігу і оцінюють можливі обсяги води, які можуть додатися у водосховище за період весняної повені, готують короткотерміновий прогноз витрат, рівнів і якості води. При необхідності наперед змінюється гідрологічний режим та завчасно вибирається необхідний порядок водопідготовки, що особливо важливо при пропуску весняної повені.

Згідно розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації, на підприємстві затверджено план дій щодо пропуску льодоходу, весняної повені та дощових паводків у 2011 році по захисту гідроспоруд водосховищ «Відсічне», «Денеші». Затверджено склад бригад, які працюють у посиленому режимі і несуть цілодобове чергування на гідроспорудах. Підготовлено техніку і механізми, які можуть бути задіяні у цей період, створено аварійний запас паливно-мастильних, будівельних матеріалів, обладнання, необхідного на випадок можливих руйнувань. Греблі «Денеші» та «відсічне» обстежені водолазами. Результати обстежень підтвердили належний стан цих стратегічно-важливих споруд, що дає впевненість у безаварійності проходження весняної повені.

В залежності від пори року і умов природокористування кількість і якість води у водосховищах змінюється. Незмінними вони залишаються у кінцевого споживача – жителя міста Житомира і околиць. Вода, як завжди, відповідає Державним санітарним нормам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
У Житомирі працівники водоканалу виявили унікальну знахідку — дерев’яний трубопровід початку ХХ століття протяжністю близько 300 м
ВОДОКАНАЛ
По Житомирській області сильний вітер!, — САД
САД
Реформа харчування очима житомирських кухарів: нові виклики, нові страви, — ФОТО
ХАРЧУВАННЯ У ШКОЛАХ
Після запуску сміттєпереробного заводу у Житомирі з’явиться тариф на перероблення побутових відходів, а тариф на захоронення зменшиться до 15 копійок
СМІТТЄПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД
Оголошення
live comments feed...