• Головна
  • Червоноармійська райрада перевищила межі повноважень про місцеве самоврядування
порушення
09:27, 25 грудня 2013 р.

Червоноармійська райрада перевищила межі повноважень про місцеве самоврядування

порушення

Прокуратура звернулася до суду із позовом про визнання протиправним та скасування рішення сесії Червоноармійської районної ради від 12 грудня 2013 року.

Як повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області, перевіркою встановлено, що, приймаючи дане рішення, Червоноармійська райрада перевищила межі повноважень, наданих Законом «Про місцеве самоврядування в Україні», чим порушила вимоги Конституції, зокрема, ст. 19, яка зобов’язує органи місцевого самоврядування діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України.

Надалі позов розглядатиметься у судовій інстанції. І саме суд надасть правову оцінку всім фактам порушення норм чинного законодавства та правомірності винесеного рішення.

Крім того, деякі місцеві депутати акцентують увагу громадськості та засобів масової інформації не на фактах грубої протиправності винесених рішень, а, начебто, на неправомірних діях наглядового відомства. Подібні публікації прес-служба трактує виключно як спроби зацікавлених осіб вплинути на рішення суду.

Позиція прокуратури залишається незмінною – на будь-які рішення, що суперечать вимогам закону та прийняті з порушенням норм чинного законодавства, буде відповідно відреаговано.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...