• Головна
  • Житомирських студентів вчитимуть толерантності
11:00, 17 березня 2011 р.

Житомирських студентів вчитимуть толерантності

Про це мова йшла під час презентації проекту «Формування толерантності до представників етнічних та меншинних груп населення через просвіту студентської молоді». За словами координатора проекту Інни Палько, проблема є надзвичайно актуальною для Житомирського регіону, населеного багатьма етнічними групами.

Для втілення проекту було обрано соціально-психологічний факультет Житомирського державного університету імені І. Франка. І це не випадково, кажуть організатори, адже толерантність є професійною вимогою до майбутніх психологів та соціальних працівників. Впродовж 9 місяців студенти, в тому числі й іноземні, будуть випрацьовувати стратегію толерантного ставлення один до одного, розповідає один з тренерів проекту кандидат педагогічних наук, доцент Світлана Коляденко:

«Мета: навчитися самим сприймати інших людей толерантно і навчитися звертатися до своїх клієнтів теж толерантно. Усі тренінгові заняття будуть спрямовані на те, щоб практично показати як це робиться. Тренінги дуже цікаві: з включенням ігрових, інтерактивних та відео моментів. Сюди входитиме і задіяння студентів в соціальних проектах, створенні інтерактивних театрів. Все це для того, щоб у подальшому вони змогли реалізувати ц е в практичному житті»

Студенти та викладачі університету планують зробити проект постійним та налагодити співпрацю з громадськими об’єднаннями для поширення напрацьованого досвіду.

 

 

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...