• Головна
  • У ЖДТУ реалізують програму академічної мобільності Уряду України
програма
14:42, 2 січня 2014 р.

У ЖДТУ реалізують програму академічної мобільності Уряду України

програма

2013 навчальний рік видався доволі продуктивним в сфері міжнародних програм академічної мобільності в ЖДТУ.

 Про це повідомляє Відділ міжнародних зв’язків ЖДТУ.

 Студенти, аспіранти та викладачі проходять навчання/стажування в провідних ВНЗ Європи і США в рамках програми Уряду України 2201250 «Навчання, стажування, підвищення кваліфікації студентів, аспірантів науково-педагогічних та педагогічних працівників за кордоном».

 Загалом за 2013 календарний рік 13 конкурсантів мали змогу поїхати на навчання та стажування. Станом на грудень 2013 року за кордоном перебуває 5 переможців програми. Толкач О.М. – аспірант гірничо-екологічного факультету, закінчує стажування в Університеті штату Пенсильванія (США), Штегін О.О. – аспірант факультету інженерної механіки, проходить стажування в Національному політехнічному інституті Тулузи (Франція), доц. Коваль А.В – викладач факультету інформаційно-ком’пютерних технологій, – в Вільному університеті м. Брюссель (Бельгія).

 З 15 грудня розпочали стажування в Технічному університеті «Фрайберзька гірнича академія» (Німеччина) доц. Соболевський Р.В. та доц. Іськов С.С. – викладачі гірничо-екологічного факультету.

 Напередодні новорічних свят Відділ міжнародної зв’язків висловлює найщиріші побажання щастя та достатку в Новому році, наснаги та нових перемог в міжнародних програмах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...