
благодійність
10:18, 17 січня 2014 р.
Житомир долучиться до Національного конкурсу «Благодійна Україна»
благодійність
Асоціація благодійників України оголосила про проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна». Його мета полягає у сприянні розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва в Україні, поліпшення якості комунікацій між благодійниками та тими, хто отримує допомогу і створення додаткових можливостей для їхнього продуктивного діалогу.
Наразі це єдиний реально діючий в нашій державі проект, спрямований на відзначення кращих благодійників і найбільш ефективних доброчинних ініціатив у вітчизняному благодійному просторі.
До участі в конкурсі запрошуються благодійники, які надавали допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2013 року. Це можуть бути благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, що проводили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, а також отримувачі благодійної допомоги та представники засобів масової інформації.
Для участі у конкурсі необхідно подати конкурсну заявку, форма якої є розміщена на сайті: www.blagoukraine.org. До неї доцільно додати відскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації проекту (ініціативи).
Останній термін подачі конкурсних заявок – 10 лютого 2014 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Shifton Field Service у Житомирі: коли виїзний сервіс тримає темп і не зриває домовленості
Новини компаній
12:16
5 лютого
13:30
2 лютого
Оголошення
09:27, 6 лютого
09:27, 6 лютого
09:27, 6 лютого
09:27, 6 лютого
09:27, 6 лютого
