У Житомирі обговорювали проект обласного бюджету на 2014 рік

За участю голови обласної ради Йосипа Запаловського та голови обласної державної адміністрації Сергія Рижука 17 січня відбулося розширене засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності обласної ради. Обговорено проект обласного бюджету, затвердження якого планується на пленарному засіданні 19 сесії обласної ради 23 січня. Розглянуто також понад 20 інших важливих для життєдіяльності територіальних громад області питань.

Про це сайту повідомляє прес-служба обласної ради.

З детальною інформацією про показники доходної та видаткової частини обласного бюджету 2014 року виступила директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ганна Ємченко. Вона поінформувала, що орієнтовні показники, розраховані Міністерством фінансів України для нашої області, надійшли у департамент фінансів облдержадміністрації ще 23 грудня 2013 року. На їх основі було сформовано проект головного кошторису області на 2014 рік. Напередодні Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про державний бюджет України», а відтак сьогодні проект обласного бюджету вноситься на обговорення депутатів профільної комісії. За словами Ганни Ємченко, обласний бюджет 2014 року у повному обсязі враховує основні потреби пріоритетних галузей та сфер – охорону здоров’я, соціальне забезпечення, соціальний захист вразливих категорій населення, освіту, придбання медикаментів, продуктів харчування для дітей, проблеми людей, хворих та складні недуги тощо, а також виплату заробітної плати, енергоносіїв, фінансування заходів усіх 24 обласних програм та інше. Заплановано, що обсяг видатків у 2014 році перевищить аналогічний показник минулого року на 356, 1 млн. грн., або на 12%. Детальний розгляд та затвердження обласного бюджету-2014, який підтримано на засіданні комісії, заплановано на пленарному засіданні 19 сесії.

Депутати обговорили проект Програми соціального та економічного розвитку області на 2014 рік, який представила директор департаменту економічного розвитку, торгівля та міжнародного співробітництва облдержадміністрації. Розглянуто питання про внесення змін та доповнень до ряду обласних програм, зокрема до Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2013-2014 роки; до програми залучення інвестицій у економіку Житомирської області на 2011-2015 роки; до обласної комплексної програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Житомирської області на 2013-2017 роки; до обласної комплексної Програми забезпечення пожежної безпеки та захисту населення і території області від надзвичайних ситуацій на 2011 – 2014 роки. Обговорено Програму забезпечення депутатської діяльності на 2014 рік.

На розширеному засіданні комісії розглянуто блок питань комунальної власності, зокрема, про погодження фінансових планів та встановлення показників ефективності використання майна на 2014 рік комунальним підприємствам; про погодження структури і штатних розписів комунальних підприємств; про затвердження проміжного ліквідаційного балансу комунального закладу «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Родина» Житомирської обласної ради; про надання дозволу дочірнім підприємствам «Коростишівський лісгосп АПК» та «Малинський лісгосп АПК» Житомирського комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомисрької обласної ради на зменшення розміру земельної ділянки та інші питання.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рекомендації.

У засіданні комісії брали участь: перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков, заступник голови обласної ради Михайло Чигир, а також керівники всіх постійних комісій та депутатських фракцій обласної ради.

Засідання провів голова постійно комісії з питань бюджету та комунальної власності Григорій Ломаков.

17b117b217b4

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі