Мер Коростеня завів сторінку в соцмережі «Вконтакте»

27 січня в соціальній мережі «Вконтакте» з'явилася особиста сторінка Коростенського міського голови Володимира Васильовича Москаленка.

Своюдіяльністьвданомуінтернет-співтовариствіВолодимир Васильовичпочав зпублікаціїофіційної заявиз приводу політичної ситуаціївУкраїні.

Нижченаведено текстданого поста.

«Шановні коростенці!

 Сподіваюсь у адмінів не підніметься рука видалити пост міського голови, а тому наперед вдячний за можливість висловити свою думку. Нікого не залишає байдужим ситуація, в якій опинилась наша держава. Спокійно спостерігати за цим вже ні в кого немає сил.

 Останні кілька днів у нашому місті активізувались прихильники майдану, які щоденно збираються на площі міста. Спробував поспілкуватися з ними і я, однак конструктивного діалогу в нас не вийшло, а тому донесу свою позицію в такий спосіб.

1. Я засуджую невміння державної влади адекватно і своєчасно реагувати на виклики суспільства, дослухатися до думки громадськості, прийняття суперечливих законів, що власне й стало причиною виходу людей на майдан і подальшого загострення конфлікту.

2. Я засуджую застосування сили будь-якою із сторін конфлікту, а тим більше кровопролиття, висловлюю співчуття сім’ям тих, хто став жертвами у цьому протистоянні.

3. Я засуджую захоплення приміщень державних органів влади. А особливо - міських та селищних органів місцевого самоврядування, оскільки за визначенням і за законом вони не підзвітні Адміністрації Президента, але на них покладена повна відповідальність за життєзабезпечення населених пунктів.

Відповідально заявляю про те, що на території міста діє Конституція України і всі норми, які в ній прописані, а тому прошу вас, шановні земляки, про наступне:

- зберігайте мир і спокій, припиніть всі ігри в місті в майдани і самооборони - це провокує розгортання конфліктів у місті, бо далеко не всі підтримують таку позицію. Пам’ятайте, що політичні погляди і громадянська позиція не є індульгенцією – закон однаковий для всіх.

- людство винайшло один єдиний демократичний шлях зміни влади – вибори. Все інше – це злочин проти України.

Я не маю наміру ні з ким загравати, ні з ким воювати. Я хочу, щоб ми взяли на себе місію показати всій Україні приклад толерантності, поваги один до одного.

Коростень – територія без конфліктів, навіть якщо ми залишимось єдиною такою точкою на карті України.

Я поважаю думку кожного, а тому чекаю від вас коментарів. Справи не дозволяють мені підтримувати діалог в режимі он-лайн, однак за першої можливості ознайомлюся з вашими дописами. Дякую за увагу.

 Зі щирою повагою міський голова Володимир Москаленко».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі