• Головна
  • На Житомирщині триває четвертий щорічний обласний творчий конкурс до Дня журналіста
17:45, 31 березня 2011 р.

На Житомирщині триває четвертий щорічний обласний творчий конкурс до Дня журналіста

Його організаторами є обласна державна адміністрація, обласна рада, управління у справах преси та інформації та правління обласної організації Національної спілки журналістів України.

Конкурс проводиться з метою визначення кращих засобів масової інформації та журналістів, які професійно, майстерно та об’єктивно висвітлюють події, що відбуваються на Житомирщині, повідомляють про діяльність органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, порушують у своїх публікаціях, теле- і радіосюжетах проблеми, актуальні для територіальних громад області.

До участі в конкурсі приймаються надруковані (озвучені) журналістські матеріали штатних працівників ЗМІ та позаштатних авторів; друковані видання, радіо- й телепередачі за період з 15 квітня попереднього року до 15 квітня року, в якому відбувається конкурс.

До конкурсу допускаються ЗМІ області, які систематично виходять у світ (в ефір) більше року.

Конкурс відбуватиметься за такими номінаціями:

«Журналіст року – лауреат премії імені Василя Земляка» (серед журналістів друкованих ЗМІ області);

«Журналіст року – лауреат премії імені Василя Остапчука» (серед журналістів радіомовлення та телебачення області);

«Кращий молодий журналіст» (до 35 років).

«Кращий журналістський матеріал»:

із висвітлення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування;

із висвітлення актуальних для суспільства тем;

із висвітлення життя області у всеукраїнських ЗМІ;

краща фотопублікація.

«Кращий засіб масової інформації»:

серед районних та міськрайонних газет;

серед обласних видань.

«Краща радіопередача».

«Краща телепередача».

Для участі у номінаціях: «Журналіст року – лауреат премії імені Василя Земляка», «Журналіст року – лауреат премії імені Василя Остапчука» та «Кращий молодий журналіст» подаються 5 (п’ять) журналістських матеріалів, опублікованих у друкованих засобах масової інформації (в оригіналі) та відповідно 5 (п’ять) радіо-, телесюжетів (програм) у запису на компакт-дисках з короткою їх анотацією.

Для участі у номінації «Кращий журналістський матеріал» подається 1 (один) журналістський твір, опублікований у друкованому засобі масової інформації (в оригіналі) та відповідно 1 (один) радіо-, телесюжет (програма) в запису на компакт-дисках з короткою його анотацією.

Для участі у номінації «Кращий засіб масової інформації серед друкованих ЗМІ» подається 5 (не більше) номерів друкованих ЗМІ.

Для участі у номінаціях «Краща радіопередача» та «Краща телепередача» подається 5 (не більше) випусків однієї радіо- (телепередачі), яка систематично виходила в ефір протягом року під однією назвою, у запису (на компакт-дисках).

До матеріалів на кожну номінацію додається заявка на конкурс згідно з установленою формою.

Матеріали на конкурс подають як самі претенденти, так і редакції ЗМІ, інші юридичні чи фізичні особи (за згодою претендента).

Конкурсні роботи та заявка до них надсилаються до 15 квітня року, в якому триває конкурс, із поміткою «На конкурс ЗМІ» за адресою: 10014, м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 2, управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.

Контактні телефони: 47-45-89; 47-46-25; 41-84-62.

Результати конкурсу оголошуються під час урочистостей з нагоди Дня журналіста, які передбачають церемонію нагородження переможців та дипломантів.

 

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
У Житомирі працівники водоканалу виявили унікальну знахідку — дерев’яний трубопровід початку ХХ століття протяжністю близько 300 м
ВОДОКАНАЛ
По Житомирській області сильний вітер!, — САД
САД
Реформа харчування очима житомирських кухарів: нові виклики, нові страви, — ФОТО
ХАРЧУВАННЯ У ШКОЛАХ
Після запуску сміттєпереробного заводу у Житомирі з’явиться тариф на перероблення побутових відходів, а тариф на захоронення зменшиться до 15 копійок
СМІТТЄПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД
Оголошення
live comments feed...