• Головна
  • У військових комісаріатах Житомирщини триває відбір кандидатів до вступу у вищі військові навчальні заклади
фото
10:35, 18 лютого 2014 р.

У військових комісаріатах Житомирщини триває відбір кандидатів до вступу у вищі військові навчальні заклади

фото

У військових комісаріатах Житомирщини ведеться цілеспрямована робота з відбору найбільш гідних та підготовлених юнаків до вступу до військово-навчальних закладів. Краще робота поставлена в Житомирському, Новоград-Волинсько-Червоноармійському, Бердичівському ОМВК та Чуднівсько-Любарському ОРВК.

На даний час виявило бажання для вступу у військові навчальні заклади 34 особи.

Позитивний результат досягається завдяки тісній взаємодії військових комісаріатів з органами місцевої влади, органами освіти, ветеранськими організаціями, комісіями у справах молоді та спорту, викладачами предмету "Захист Вітчизни" шкіл, коледжів області. Організованим зустрічам юнаків з курсантами, викладачами військових навчальних закладів, військовослужбовцями.

На території області створено 18 молодіжних військово-патріотичних клубів і об'єднань, серед них такі, як "Школа юного десантника", "Патріот", "Танкіст", "Прикордонник" та інші.

–За 26 років існування "Школи юного десантника" біля 2500 її вихованців пройшли військову службу, 300 осіб стали професійними військовими або проходять службу в правоохоронних органах. Лідируюче командне місце у всеукраїнських дитячо-молодіжних змаганнях "Зірниця". Позитивний досвід узагальнено в Овруцькій ЗОШ№1, де ведеться значна краєзнавча робота з героїко-патріотичного виховання на базі шкільного музею ім. Яна Налепки-Репкіна, – розповідає заступник військового комісара з виховної роботи Житомирського обласного військового комісаріату полковник Олександр Рець.

– Не можна не згадати і про гімназію ім.Лесі Українки, що в м. Новоград-Волинський, де працює патріотичний клуб "Пошук", який започаткував ветеран праці, колишній вчитель гімназії, почесний пошуковець України Ж.І.Василенко. На основі збірних матеріалів члени клубу видали 4 збірки: "Юні месники рідного краю", "Тих грізних днів свідки живі", " Молодість опалена війною", "Месники поліського краю"., – зазначає офіцер.

Реалізації вихованню в учнівської молоді, почуття патріотизму сприяла участь у всеукраїнській експедиції "Моя Батьківщина – Україна", яка пробуджує потребу в змаганнях про історичну правду нашого народу.

Важливими напрямками роботи був розвиток козацького краєзнавства, що передбачав створення наукових груп та пошукових загонів, які не просто вивчали події та імена, а зосередили увагу на подвижницькій діяльності, доброчинності, високій духовній культурі та військовому мистецтві козацтва, тощо.

Всі заходи військово-патріотичного спрямування допомагають підготовці юнаків до виконання свого громадського обов’язку – захисту Вітчизни, підвищенню престижу військової служби.

 1 (1)1 (3)1 (4)1 (5)1 (6)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...