• Головна
  • Відбулося перше засідання виконкому Федерації футболу Житомирщини
12:02, 19 лютого 2014 р.

Відбулося перше засідання виконкому Федерації футболу Житомирщини

18 лютого відбулося перше засідання виконкому громадської спілки «Федерація футболу Житомирщини», яке провів голова федерації, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олександр Никитюк.

У ході засідання були розглянуті питання про розподіл обов’язків між першим заступником та заступниками голови Федерації футболу Житомирщини, про організацію роботи комітетів федерації, про призначення виконавчого директора федерації та про розгляд проекту обласної комплексної програми розвитку футболу на 2014-2016 роки.

Олександр Никитюк акцентував увагу членів виконкому на розпорядженні №29 від 13.02.2014 голови облдержадміністрації Сергія Рижука щодо вирішення проблемних питань розвитку футболу в області. Цим розпорядженням голови райдержадміністрацій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації зобов’язані до 25 лютого 2014 року надати пропозиції департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації для розроблення комплексної програми розвитку футболу в області. Департаменту сім’ї, молоді та спорту, департаменту фінансів рекомендовано опрацювати надані пропозиції та до 3 березня 2014 року розробити проект комплексної програми розвитку футболу в області та внести на розгляд сесії обласної ради.

Олександр Никитюк повідомив також, що за ініціативи президента Федерації футболу України Анатолія Конькова 17 лютого в Домі футболу у Києві відбулася зустріч президента ФФУ з делегацією Житомирської області. Під час зустрічі було обговорено перспективи співпраці у розвитку футболу в області, визначено першочергові завдання щодо створення спортивної бази та проведення футбольних заходів спільно з Федерацією футболу України. Основне завдання, поставлене перед новоствореною організацією, - за рахунок власного бюджету відновити матеріально-технічну базу для розвитку футболу. Президент Федерації футболу України схвально оцінив перші кроки на шляху стабілізації процесу розвитку футболу на Житомирщині. Питання надання Федерації футболу Житомирщини тимчасового членства у Федерації футболу України заплановано розглянути на черговому засідання виконкому ФФУ наприкінці лютого 2014 року.

За словами Олександра Никитюка, до кінця вересня планується завершити реконструкцію головного стадіону області «Полісся» за рахунок власних резервів. За рахунок обласного бюджету планується також завершити реконструкцію стадіону «Спартак» у м. Житомирі та стадіону у м. Коростишеві.

На засіданні повідомлялося також, що проводиться підготовча робота щодо створення веб-сайту Федерації футболу Житомирщини та власного друкованого органу з підписним індексом.

Заступник голови Федерації футболу Житомирщини, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Раїса Гула запропонувала до затвердження 11 комітетів федерації: з розвитку футболу у районах і містах, з проведення змагань, комітет масового футболу, дитячо-юнацького футболу, жіночого футболу, комітет арбітрів і спостерігачів, ветеранів футболу, технічний комітет, комітет зв’язків зі ЗМІ, комітет з питань стадіонів і безпеки проведення змагань, комітет інвалідного футболу.

З основними аспектами програми розвитку футболу присутніх ознайомила член виконкому Наталія Калкан. Проектом програми пропонується три основних напрямки роботи: розвиток масового футболу в навчальних закладах, за місцем проживання серед різних верств населення; розвиток дитячо-юнацького розрядного професійного футболу, підготовка збірних команд області з футболу до змагань різних рівнів; організаційне та матеріально-технічне забезпечення розвитку футболу в області.

Запропонований проект програми проходить експертну оцінку в департаменті фінансів та департаменті економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва. Відбувається погодження проекту даної програми у містах і селах області.

Після обговорення проект програми було прийнято за основу і рекомендовано для подальшого опрацювання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...