• Головна
  • В Житомирі розпочалося багатонаціональне командно-штабне навчання “Вікінг–2011”. ФОТО
11:40, 6 квітня 2011 р.

В Житомирі розпочалося багатонаціональне командно-штабне навчання “Вікінг–2011”. ФОТО

За інформацією прес-служби Міноборони, у Житомирі розпочалося багатонаціональне командно-штабне комп’ютерне навчання “Вікінг–2011”, яке проводиться одночасно у шести країнах.

Мета навчання “Вікінг–2011” – тренувати та навчати учасників (цивільний, військовий та поліцейський персонал) плануванню миротворчих операцій, що проводяться під егідою ООН з підтримання (примушення до) миру.

Штаб навчання знаходиться у Королівстві Швеція. Він керує так званими віддаленими компонентами навчання, які розміщені у Швеції, Австрії, Німеччині, Ірландії, Грузії та Україні. Керівник віддаленого компоненту навчання в Україні – перший заступник командира 8-го армійського корпусу генерал-майор В’ячеслав Назаркін.

Для участі у навчанні віддаленого компоненту в Україні до Житомира прибуло майже 140 чоловік. Це військовослужбовці, поліцейські та цивільний персонал з України, Польщі, Швеції та США.
4 квітня відбулися заняття з апаратом керівництва навчання, до складу якого входить близько 30 чоловік, – представники усіх чотирьох названих країн.

Сьогодні, після урочистого підняття Державного Прапору України, відбулася церемонія відкриття навчання. Керівник віддаленого компоненту генерал-майор В’ячеслав Назаркін довів до учасників навчання порядок подальших дій, а представник шведської сторони, координатор навчання від збройних сил Королівства Швеція майор Ніклас Камперхауг ознайомив присутніх зі сценарієм проведення заходів навчання. Після них слово взяла представник цивільного компоненту Королівства Швеція пані Шарлотта Свенсон.

– Сучасний світ сповнений викликів та загроз, – зауважила пані Свенсон. – І вже давно прогресивні люди зрозуміли одну просту річ: лише спільними зусиллями військових, поліції, місцевої влади та цивільного населення можна долати більшість проблемних питань. Отож сьогодні нам потрібно вчитися взаємодіяти між собою, аби ми могли протистояти будь-яким викликам міжнародного характеру.

Загалом у навчанні, що триватиме 10 діб, у країнах-учасницях залучено декілька тисяч чоловік.

В Житомирі розпочалося багатонаціональне командно-штабне навчання “Вікінг–2011”. ФОТО, фото-1
В Житомирі розпочалося багатонаціональне командно-штабне навчання “Вікінг–2011”. ФОТО, фото-2
В Житомирі розпочалося багатонаціональне командно-штабне навчання “Вікінг–2011”. ФОТО, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...