Житомирян закликаютьпомолитися за Україну та долю Криму

у звязку з ситуацією, яка склалася в Україні, а саме в Криму, духовенство Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира закликає всіх, кому не байдужа доля України, до спільної - постійної молитви – кожного, сім'ями, родинами, підприємствами, організаціями, колективами. Також у соборі молитва звершується безперервно-цілодобово.

Просимо накласти на себе строгий піст і молитву.

Читаємо «Отче наш…» і тоді молитва за Україну і її народ.

Молитва за Україну

Господи Ісусе Христе Боже наш, ми згрішили перед Тобою, і праведним Твоїм судом через неправди і беззаконня наші втратили мир і злагоду в Україні нашій. Ти, Господи, бачиш, як злі сили розпалюють ворожнечу і ненависть між людьми, Ти бачиш непримиренність між народом України і Росії. Неправда може породити насилля, страждання невинних людей і кров. Ти ж, милостивий Господь, що не до кінця гніваєшся, дивлячись на наші вікові великі страждання, голодомор, гоніння на Церкву, заслання і катування, а ще більше – на велике терпіння нашого українського народу, бо ми і в стражданнях, і в неволі не втрачали віру в Тебе, єдиного істинного Бога – Ти змилувався над нами і дарував нам свободу і державу. Дякуємо тобі за Велике милосердя Твоє, і припадаючи знову дякуємо за Твою безмежну любов. Ми хоч і грішимо перед Тобою, але ж і Тобі єдиному служимо.

Зглянься на нас, Чоловіколюбний Господи, і не карай нас гнівом Твоїм за наші гріхи вільні і не вільні. Але Ти, Боже наш, бачиш і навернення до тебе народу українського, його віру і жертовність.

Господи Ісусе Христе, Ти сказав: «Без мене не можете робити нічого». Допоможи нам знайти примирення між Україною і Росією. Пошли в наші серця любов один до одного, мир і злагоду, – благає Тебе Церква Твоя Свята.

Владико Многомилостивий, охорони нашу державу від тих, хто зазіхає на її незалежність і хоче розділити її. Господи, збережи нашу Українську державу від війни, як Ти завжди оберігав християнські держави.

Господи, врозуми військових інших держав не застосовувати зброю проти українського народу, проти наших батьків, матерів, братів і сестер. Навчи також нерозумних людей не чинити зло, насилля і не закликати до війни.

Господи, Боже наш, сьогодні Україна переживає тяжке випробування. Це наслідок наших гріхів і беззаконь. Не карай нас надмірно, але зглянься на наші немочі, прости нам гріхи наші і допоможи нам знайти примирення і справедливість між Україною і Росією, захисти нас від видимих і невидимих ворогів наших, які хочуть поневолити нас, і помилуй народ український, як Ти помилував ніневітян заради їх покаяння.

Бо Твоє є милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і навіки віків. Амінь.

молитва піст Житомир житомиряни Україна Євромайдан Крим,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі