• Головна
  • «Житомиргаз» оприлюднив наявність вільних потужностей для приєднання до газових мереж
10:40, 3 березня 2014 р.

«Житомиргаз» оприлюднив наявність вільних потужностей для приєднання до газових мереж

Інформація про наявні потужності для підключення до газових мереж знадобиться не тільки великим забудовникам, підприємцям, а також усім, хто зібрався зводити особисте житло. Це дасть можливість потенційним замовникам заздалегідь дізнатись, чи є можливість приєднатись до газових мереж на тій чи іншій земельній ділянці. Дані оновлюватимуться на офіційному веб-сайті підприємства щомісяця.

Для підприємців, які планують зводити будь-який об’єкт, ключовим питанням на початку роботи є можливість підключення до інженерних комунікацій, зокрема і до газових мереж. Таке нововведення стане серйозним поштовхом для покращення бізнес-клімату регіону та залучення до Житомирщини потенційних інвесторів.

«Ми прагнемо відкрито і прозоро співпрацювати із майбутнім споживачем. Якщо виникає питання про відсутність чи недостатність вільних потужностей для приєднання до газотранспортної системи, ми доступно обґрунтовуємо це клієнтові. Оформлюючи заяву про приєднання, замовник повинен бути впевнений у тому, що він отримає вичерпну й точну інформацію», – пояснює Сергій Колесник, перший заступник голови правління – головний інженер ПАТ «Житомиргаз».

На сайті наведені дані про технічну, резервну та вільну пропускну спроможність з адресами усіх газорегуляторних пуктів, що є у Житомирській області. Водночас варто зважати на те, що пропускна потужність постійно змінюється, тому замовнику потрібно звернутися у ПАТ «Житомиргаз» для роз’яснення і уточнення даних з веб-сайту.

З 1 лютого з інформацією ознайомилися близько 200 потенційних замовників.

Враховуючі зацікавленість потенційних клієнтів та прагнення України до кращих світових стандартів ведення бізнесу, ПАТ «Житомиргаз» щомісяця оновлюватиме актуальну інформацію про наявність чи недостатність вільних потужностей у зоні свого обслуговування.

Ознайомитися з інформацією про наявні величини потужності можна на веб-сайті: http://zhitomirgaz.com.ua. .

Довідка.

Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «Житомиргаз» забезпечує природним та скрапленим газом Житомирську область. Щорічно підприємство транспортує більше 800 мільйонів кубометрів газу.

Клієнтами ПАТ «Житомиргаз» є 350 тисяч сімей Житомирської області, 5 тисяч комунально-побутових об’єктів та більше 200 промислових підприємств. Серед найбільших клієнтів такі підприємства, як Біомедскло, Житомирський картонний комбінат, Малинська паперова фабрика – Вайдманн, Житомирський маслозавод та інші.

ПАТ «Житомиргаз» є одним з найбільших роботодавців Житомирської області. Штат компанії становить 2,6 тисяч осіб. Підприємство входить в десяток найбільших платників податків області. Протягом 2013 року до бюджетів різних рівнів було перераховано 62,4 мільйони гривень.

#Житомир #Житомиргаз #потужності #газ
Оголошення
live comments feed...