Депутати Житомирської обласної ради переформатували склад та керівництво профільних постійних комісій

На 22 сесії Житомирської обласної ради депутатський корпус вніс зміни до складу більшості постійних комісій обласної ради та їх керівництва.

Щойно зареєстрований депутат Олександр Бочковський та депутат Йосип Запаловський обрані до складу комісії з гуманітарних питань, депутат Михайло Чигир увійшов до складу комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.

Також депутати обрали нових голів більшості постійних комісій обласної ради. Так, постійну комісію з питань бюджету та комунальної власності очолив Дмитро Кропачов замість Григорія Ломакова; комісію з питань соціально – економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності та середнього та малого бізнесу – Олександр Марцун замість Олександра Никитюка. Від сьогодні питаннями комісії охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів опікуватиметься Василь Борис замість Михайла Борщівського, Роман Будник обраний головою постійної комісії з питань Чорнобильської катастрофи, екології та використання природних ресурсів замість Миколи Олещенка, а Анатолій Остап’юк змінив Руслана Годованого на посаді голови постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що в обласній раді працює 8 профільних постійних комісій.

Відповідно до прийнятих рішень, були внесені зміни до рішення обласної ради від 14.12.10 №15 «Про утворення президії обласної ради 6 скликання». До складу президії входять: голова обласної ради, перший заступник голови обласної ради, заступник голови обласної ради, голови фракцій та голови постійних комісій обласної ради.

Житомир облрада Віталій Француз звернення голова облради сесія,комісії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі