• Головна
  • Депутати облради підтримали внесення змін до бюджету Житомирщини на 2014 рік
09:44, 11 квітня 2014 р.

Депутати облради підтримали внесення змін до бюджету Житомирщини на 2014 рік

Учора, 10 квітня, відбулась 23 сесія обласної ради 6 скликання, під час якої депутати прийняли рішення щодо більш ніж 40 питань порядку денного. Депутатський корпус ухвалив звіт облдержадміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області, затвердив розпорядження голови обласної ради. Широко обговорили питання про стан фінансування та проблемні питання галузі охорони здоров’я в області.

Для забезпечення прозорості нормативної діяльності обласної ради і громадського обговорення проектів рішень депутати прийняли рішення внести зміни до Положення про веб-сайт обласної ради. Таким чином офіційними адресами веб-сайту представницького органу влади є www.zt.gov.ua та www.oblrada.zhitomir.ua. Питання про затвердження «Бюджетного регламенту Житомирської обласної ради» депутати вирішили доопрацювати та розглянути пізніше. Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

Прийнято рішення з понад 10 питань комунальної власності: щодо призначення керівників та переукладання контрактів із керівниками комунальних установ, внесення змін до галузевих програм, передачу і списання майна тощо. Депутати погодили надання ТОВ «Овруч Стоун» спеціального дозволу на користування надрами.

Серед питань, які депутати внесли на розгляд сесії з голосу, було підтримано внесення змін до бюджету на 2014 рік. Цим рішенням 2,5 млн грн. коштів обласного бюджету буде спрямовано на добудову кардіохірургічного центру.

Було затверджено розпорядження голови ОДА, ухвалено питання про доступність інформації про бюджет та про розподіл використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2014. Депутати внесли зміни до Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2011–2015 роки щодо зменшення фінансування розвитку галузей у 2014 році, прийняли інші важливі питання, серед яких 5 звернень до центральних органів влади.

У роботі сесії брали участь перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков, заступник голови обласної ради Руслан Годований, голова ОДА Сидір Кізін, його заступники, керівники управлінь і департаментів облдержадміністрації, голови районних рад і райдержадміністрацій.

Нагадаємо, що сесія пройшла не без інцидентів. Засідання розпочалось бурхливо, але не в сесійному залі, а в холі ОДА. А також екс-губернатора Житомирщини Сергія Рижука облили зеленкою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #обласна рада #23 сесія #внесення змін до бюджету #Француз #Кізін #Рижук #зеленка #10 квітня
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...