• «Атлет» — чемпіон першої футзальної ліги Житомира
11:05, 6 травня 2011 р.

«Атлет» — чемпіон першої футзальної ліги Житомира

Команда «Атлет» виграла першу лігу чемпіонату Житомира з футзалу. У фінальній частині змагань атлетівці всього лише за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів обійшли своїх найближчих суперників. Команда «ЖВІНАУ» здобула срібло, а «Юність» - бронзу змагань в лізі.

Всі три команди стали переможцями в своїх групах. У фіанлі вони зіграли між собою і здобули по одній поразці і одній перемозі. 2 травня «Атлет» обіграв «Юність» 6:3, 3 травня ЖВІНАУ переміг «Атлет» 7:6, а в останній зустрічі ЖВІНАУ поступився «Юності» з рахунком 3:4, хоча це ніяк не допомогло останній покращити своє турнірне становище.

Одразу після закінчення гри відбулась церемонія нагрродження. Призери отримали дипломи, а переможець ще й кубок. При цьому ніяких особливих урочистостей не було, як і поважних гостей чи великоъ кількості глядачів.

В цьому сезоні чемпіонат Житомира з футзалу завершився. В ньому брали участь 36 команд першої ліги і 12 — вищої. Нагадаймо, що перемогу у вищій лізі здобула команда «Динамівець»