• Головна
  • У Житомирі закликали батьків пильнувати дітей
звернення до батьків
12:24, 14 травня 2014 р.

У Житомирі закликали батьків пильнувати дітей

звернення до батьків

Правоохоронці закликають дорослих подбати про безпеку дітей та попереджають про відповідальність за втягнення неповнолітніх у злочинну та антигромадську діяльність.

Сьогодні міліція Житомирщини працює у посиленому режимі, - повідомляють в СКМСД УМВС України в Житомирській області.

Правохоронці виконують поставлені задачі по забезпеченню правопорядоку, протидії проникненню екстремістськи налаштованих осіб та бойовиків на територію області, виявлявленню та вилученню нелегальної зброї, вибухівки, боєприпасів тощо.

Нині радикально налаштовані громадські організації та рухи подекуди закликають громадян вирішувати політичні проблеми силовими методами, при цьому схвалюючи участь дітей у масових заходах.

Варто зауважити, що діти, у силу вікових особливостей, не можуть об’єктивно оцінити події навколо себе та легко піддаються чужому впливу. Це наражає їх на небезпеку бути втягнутими у протиправні дії або стати об’єктом злочинних посягань.

Якою в майбутньому стане їх правосвідомість, багато в чому залежить саме від батьків, від їх почуття відповідальності за своє виховне призначення.

Правоохоронці попереджають, що відповідно до ст. 304 (Втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність) Кримінального кодексу України такі дії караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Кримінальна міліція у справах дітей Житомирщини просить батьків контролювати місце знаходження власних дітей, їх коло оточення та спілкування, роз’яснити їм правила поведінки у громадських місцях.

Подбайте про безпеку власних чад та, за можливості, не залишайте їх без контролю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #міліція #діти #підлітки #батьки
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...