• Житомирський «Арсенал» здобув першу перемогу в аматорському чемпіонаті України з футболу
15:45, 12 травня 2011 р.

Свою першу перемогу здобув житомирський ФК "Арсенал" в чемпіонаті України з футболу серед аматорів. В домашній зустрічі, яка відбулась 11 травня на стадіоні "Спартак", житомиряни з мінімальним рахунком 1:0 обіграли малинський "Металург".

Єдиний гол у матчі господарі забили вже на першій хвилині першого тайму після розіграшу м'яча в центрі. Відзначився арсеналівець Дмитро Тосіч. Після поразки "Арсеналу" в першому ж турі від львівського "Самбору", ця перемога стала приємним подарунком для житомирських уболівальників. Хоча гра команди була так само невиразною, як і раніше.

З самого початку гри "Арсенал" повністю взяв ініціативу в свої руки і почав активно атакувати суперника. І хоча господарі більше володіли м'ячем, та більшу частину гри провели на половину поля суперника, збільшити рахунок їм так і не вдалось. Навіть гольових моментів практично не було. А голкіпери обох команд грали досить надійно. Малинсани ріше зрідка пробували переходити в контратаки, але так само безрезультатно.

Житомирський «Арсенал» здобув першу перемогу в аматорському чемпіонаті України з футболу, фото-1