• Головна
  • 50 молодих житомирян обговорювали загальноєвропейські проблеми, спілкуючись англійською
круглий стіл
10:10, 19 травня 2014 р.

50 молодих житомирян обговорювали загальноєвропейські проблеми, спілкуючись англійською

круглий стіл

17-18 травня у Житомирі пройшла міні-сесія Європейського молодіжного парламенту.

Європейський молодіжний парламент було засновано у 1987 році як пан’європейський проект для шкіл з метою поширення та пропагування ідеї єдиної Європи та європейського громадянства.

Міжнародна молодіжна громадська організація «Європейський молодіжний парламент – Україна» представляє один із 37 національних комітетів. Організація залучає українську молодь до діяльності однієї із найбільших європейських платформ для дебатів, міжкультурних зустрічей, освіти та обміну ідеями між молодими європейцями.

Як повідомила одна з активісток організації Роксолана Підласа, конференцію у Житомирі було організовано у співпраці з департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації. У заході взяли участь близько 50 учнів провідних шкіл Житомира, які спеціалізуються на вивченні іноземних мов і мають інтерес до обговорення загальноєвропейських проблем.

Молоді люди, спілкуючись виключно англійською мовою, обговорювали проблеми атомної енергетики, перспективи її розвитку і доцільність використання; проблеми екологічної освіти; шляхи покращення загальноосвітніх програм; безробіття молодих людей – випускників вузів.

Перший день конференції проходив в Європейському університеті, де делегати познайомились з роботою євроклубів.

За словами Роксолани Підласої, результатом сесії у Житомирі стали 4 резолюції, які будуть запропоновані до розгляду департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації і Міністерству молоді та спорту України.

Такі ж конференції цього дня пройшли у Києві, Дніпродзержинську, Миколаєві та Сумах.

Делегатів привітав заступник голови обласної ради Руслан Годований, який висловив переконання в тому, що саме це покоління забезпечить розвиток науково-технічного прогресу у країні і зробить так, щоб Україна стала центром Європи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #день Європи #круглий стіл #молодь #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...