• Головна
  • Офіційна заробітна плата – додаткові надходження до бюджету
13:00, 13 травня 2011 р.

Офіційна заробітна плата – додаткові надходження до бюджету

З початку року працівниками податкових органів Житомирської області проведено 132 перевірки суб’єктів господарювання – юридичних та фізичних осіб з питання дотримання ними діючого податкового законодавства при виплаті заробітної плати. За результатами проведених перевірок донараховано до сплати 1,4 млн. грн. податків та платежів (податок з доходів фізичних осіб, пеня, фінансові санкції).З метою упередження фактів порушення податкових норм податківцями було організовано та проведено 155 зустрічей, комісій, штабів з керівниками і бухгалтерами підприємств (установ та організацій), суб’єктами господарювання - фізичними особами стосовно погашення заборгованості по заробітній платі та податку з доходів, в результаті проведеної роботи у поточному році погашено 4,8 млн. грн. заборгованості по податку з доходів фізичних осіб та заборгованості із заробітної плати – 3, 5 млн. грн.
Крім того, під час проведення контрольно – перевірочної роботи, було виявлено 423 факти використання праці найманих робітників без укладання трудових угод. В ході проведеної роботи в подальшому до державної реєстрації та до оформлення трудових відносин із працедавцем залучено 391 особу, а до бюджету додатково надійшло 57,24 тис. грн. податків.
Слід зазначити, що у поточному році завдяки заходам, проведеним органами податкової служби області на 150 підприємствах Житомирщини підвищено рівень заробітної плати, в результаті чого бюджет поповнився на 68,6 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, зокрема рівень заробітної плати та перерахування ПДФО підвищено Бердичівським ТОВ "Елерон", ОСББ "Швейник-26" (м.Бердичів), Володарсько-Волинськими підприємствами ТОВ "Юніком пром", ТОВ "Віктор + К", ДП "Крупозавод Озерянка" Житомирського району, ПП "Коростень-Продпромсервіс", КВТП кафе "Полісянка", ПП ТРК "САМ", Житомирське ПП "Меблі-Сервіс" та інші.Управління оподаткування фізичних осіб
ДПА у Житомирській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...