![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
фото
09:09, 26 травня 2014 р.
У Житомирі смолоскипною ходою вшанували українських героїв
фото
23 травня, у День Героїв, активісти АГО “Нова сила” та ультраси пройшлися смолоскипною ходою центральними вулицями Житомира. Півсотні молодих людей вирушили з вулиці Ольжича, названої на честь нашого земляка, ідеолога українського націоналізму, поета та археолога. Попереду ходи активісти тримали постер з українськими героями.
Лідер АГО “Нова сила” Костянтин Суський пояснив, що смолоскипна хода символічна тому, що саме вогнем вітають героїв і таким чином намагаються очистити суспільство від лиха. А представник ультрасів Руслан Куруляк наголосив, що молоді дуже важливо брати участь у подібних заходах, які популяризують національну ідею.
Хода завершилася біля пам’ятника чорного тюльпана, де вшановують загиблих афганців. Активісти виголошували, що героями є бійці 95 окремої аеромобільної бригади, які загинули на Сході України, захищаючи територіальну цілісність держави.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
00:41, 15 липня
19:31, 24 липня
3
13:33, 13 липня
live comments feed...