• Головна
  • У Житомирі відбувся конкурс «Співуче місто»
11:00, 20 травня 2011 р.

У Житомирі відбувся конкурс «Співуче місто»

19 травня 2011 року у Житомирському міському Палаці культури в рамках III відкритого музичного фестивалю «В країні-родині» пройшов конкурс «Співоче місто». Його організаторами виступили управління освіти і науки, управління культури і туризму облдержадміністрації, управління культури, управління освіти, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міськради і громадська організація «Клуб громадської опіки».

«В усіх школах міста пройшли співочі конкурси під девізом «Талант має кожен», - розповів координатор проведення фестивалю «В країні-родині», конкурсу «Співуче місто» Олег Поліщук. – Мистецтво об’єднує дітей. Головне – нести в світ добро».

У відбіркових конкурсах взяли участь близько 130 музично обдарованих дітей. Кращі з них, а це 43 конкурсанти із 28 шкіл міста, змагались у номінаціях «Сольний спів» та «Колективний спів». У складі жури – викладач Новогуйвинської музичної школи Лариса Івасенко, співак Артем Кондратюк та викладач Житомирської музичної школи № 4 Андрій Глибко.

 

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

 

Оголошення
live comments feed...