• Головна
  • Виручальна картка “Універсальна” - секрети вигідного користування електронним гаманцем для житомирян
Реклама
10:30, 27 червня 2014 р.

Виручальна картка “Універсальна” - секрети вигідного користування електронним гаманцем для житомирян

Реклама

Близько 260 тисяч жителів Житомирщини користуються карткою “Універсальна”. Загалом же по Україні ця цифра сягає 10,5 мільйонів.

Для значної частини клієнтів ПриватБанку карта “Універсальна” є не просто “виручалучкою” у непередбачуваних фінансових  ситуаціях. Більшість користується цією картко як електронним гаманцем: купує товари, розраховується за послуги, зберігає на картці власні кошти і отримує грошові подарунки від ПриватБанку за здійснення покупок у торговій мережі України та світу. То ж чим же так приваблює карта “Універсальна”?

Пропонуємо Вам декілька секретів того, як правильно користуватися електронним гаманцем, що не лише мати вигоду для сімейного бюджету, а й заробляти і вигравати гроші.

Карта " Універсальна " - це пластикова картка міжнародного класу для розрахунків. Це і платіжний засіб, і доступ до кредиту, і спосіб економії на покупках, і зручний інструмент для зберігання (і примноження ) своїх заощаджень. Карта “Універсальна” дає можливість користуватися як власними грошима на карті, так і кредитними коштами банку. На цю карту можуть перераховувати гроші родичі, знайомі або партнери. Картою “Універсальна” можна розраховуватися в торгових точках, здійснювати оплату в Інтернеті і терміналах самообслуговування, а також знімати готівку в будь-якому куточку світу.

Ви зможете взяти гроші в кредит у будь-який момент. На картці можна встановити кредитний ліміт до 25 тисяч грн і не платити жодних відсотків за його використання, якщо Ви погашаєте кредит протягом 55 днів пільгового періоду.

Виручальна картка “Універсальна” - секрети вигідного користування електронним гаманцем для житомирян, фото-1

Безкоштовне оформлення картки та дуже низькі тарифи. Так, дійсно, оформлення та обслуговування карти “Універсальної” у ПриватБанку є безкоштовними. Основні тарифи картки Ви можете оцінити самостійно:

- обов’язковий щомісячний платіж 5% від заборгованості (не менше 50 грн);

- на залишок заборгованості після закінчення пільгового періоду нараховується лише 2.5%.;

- комісія за зняття особистих коштів у банкоматах ПриватБанку та інших банків України всього 1%, у банкоматах та пунктах видачі готівки закордонних банків - 2%.

- за зняття кредитних коштів у банкоматах та пунктах видачі готівки ПриватБанку та інших українських і закордонних банків ви сплачуватиме: 7грн (за 1-100 грн); 12 грн (за 100.01-200 грн); 18 грн(за 200.01-300 грн); 24 грн (300.01-400 грн); 30 грн (за 400.01-500грн); 4% від суми зняття (за понад 500 грн) .

Виручальна картка “Універсальна” - секрети вигідного користування електронним гаманцем для житомирян, фото-2


Безкоштовний SMS-банкінг. Дізнаватися про баланс за карткою, здійснювати перекази або змінювати ліміти за карткою можна абсолютно безкоштовно за допомогою простих SMS-коман.

Знімайте гроші в банкомані, навіть якщо у Вас немає з собою картки! Забули картку вдома, а гроші потрібні терміново? - Не панікуйте, а телефонуйте до нашого контактного центру і ми надішлемо Вам код, який Ви введете в банкомат і зможете отримати свої гроші!

Економте час та гроші за допомогою послуги”Регулярні платежі”! Доручіть банку здійснювати платежі, яки Ви робите регулярно. Це може бути як і плата за комунальні послуги, так і поповнення мобільного рахунку чи, наприклад, грошовий переказ родичу. Банк буде за Вас платежі із Вашої картки, а Ви отримуватимете про це SMS-повідомлення.

Депозитна функція. Зберігайте свої гроші  на картці та отримуйте 10% річних на залишок понад 100 грн! Для цього активуйте депозитну функцію в банкоматі ПриватБанку або у  Приват24(www.privat24.ua) в меню “Мої рахунки”.

Заробляйте до 20% бонусів від покупок. Розраховуючись карткою в магазинах - партнерах програми лояльності “Бонус Плюс”, Ви отримуєте до 20% бонусів. Список учасників програми дивіться на сайті www.bonus.pb.ua або завантажуйте додаток “Бонус Плюс” на свій мобільний телефон. Накопичені бонуси витрачайте у будь-якому з магазинів - партнерів програми.

Розстрочка без переплат. Завдяки сервісу “Оплата частинами” Ви зможете купити бажану річ, оплативши картко не всю вартість, а лише її частину! Решту суми вносьте щомісяця на картку рівними платежами (до 25 платежів). При цьому Ви не платите жодних відсотків та комісій у разі списання платежу в рахунок власних коштів на картці.

Можливість виграти 1 млн гривень і тисячі грошових призів. “Щасливий код” від ПриватБанку може принести Вам тисячі грошових призів, головний із яких - 1 000 000 гривень! Для участі в програмі потрібно лиш зареєструватися на сайті www.check.pb.ua. Оплатіть карткою ПриватБанку покупку в магазині будь-якої країни світу на суму від 100 гривень/20 доларів США/20 євро - звірте цифри в коді авторизації на чеку з цифрами номера картки, починаючи з останніх, - і отримуйте свій грошовий подарунок! Суми виграшу залежать від кількості цифр, що збіглися: 2  цифри - 10 грн, 3 цифри - 100 грн, 4 цифри - 1 000 грн, 5 цифр - 10 000 грн, 6 цифр - 50 000 грн (якщо сума купівлі менша 2 000 грн), 6 цифр - 1 000 000 (якщо сума купівлі 2 000 грн і більше).

Виручальна картка “Універсальна” - секрети вигідного користування електронним гаманцем для житомирян, фото-3

І ще декілька простих порад користування карткою “Універсальна”.

Для користування карткою її потрібно зареєструвати та активувати. Це можна зробити у будь-якому відділенні ПриватБанку. Якщо Ви не знімаєте готівку з картки, а розраховуєтеся в неї в магазинах чи кафе, а потім погашаєте заборгованість протягом пільгового періоду, то жодних комісій Ви не сплачуєте! Окрім цього, постійно контролювати свої кошти Ви зможете зареєструвавшись у Приват24(www.privat24.ua). А також, якщо у Вас є смартфон на платформі Android або iOS, просто завантажте мобільні додатки від ПриватБанку з нашого сайту www.pb.ua/apps або сайтів Google Play та App Store!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...