• Головна
  • На Житомирщині відбулися міліцейські змагання з волейболу
15:05, 27 травня 2011 р.

На Житомирщині відбулися міліцейські змагання з волейболу

Нещодавно на Житомирщині відбулися волейбольні змагання між працівниками УДАІ Житомирщини та командою Макарівського райвідділу міліції Київської області, очолювану начальником відділку Олександром Івакіним. Гостей зустрічали хлібом-сіллю при в’їзді на територію  Житомирщини.
Власне змагання проходили на базі спортивного комплексу обласного управління ДАІ. Попри те, що гра відбувалася у дружній атмосфері, обидві команди не забували про суперництво. Відтак, усі учасники команд показали високий рівень спортивної майстерності. Перші успіхи в грі належали житомирським даішникам. Проте дуже скоро Макарівська команда таки зрівняла рахунок. Спостерігачі та вболівальники залюбки підтримували своїх учасників.
Та інтрига тривала недовго. Вирішальна подача м’яча – і перемога дісталася господарям.
Вітаючи переможців, очільник обласного управління ДАІ Житомирщини Олександр Кравченко зазначив, що фізична підготовка – важлива складова як для працівника ДАІ зокрема, так і загалом для представника органів внутрішніх справ. А тому керівництвом приділяється неабияка увага до проведення подібних спортивних змагань за участю команди житомирської Державтоінспекції. Окрему подяку за гру Олександр Кравченко висловив на адресу команди-суперниці, відзначивши вправність та майстерність її учасників.
Отож, щиро вітаємо переможців! Обом командам бажаємо подальших спортивних успіхів!

Ольга Номерчук,
УДАІ УМВС України
в Житомирській області

Оголошення
live comments feed...