• Головна
  • Податки- тема для дитячої творчості
11:30, 28 травня 2011 р.

Податки- тема для дитячої творчості

Діти це наше майбутнє, а яким буде їхнє майбутнє залежить від суспільства, в якому вони живуть.
Одним із заходів на податкову тематику є щорічний різножанровий конкурс «Податки очима дітей», який об'єднує і літературний, і художній, і жанр прикладного мистецтва.

Всі діти, без винятку, які взяли участь у конкурсі заслуговують на подяки за свої старання та творче відношення до конкурсу. 26 травня в переддень «Останнього дзвоника» в державній податковій інспекції відбулось нагородження переможців районного конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей». Незважаючи на свій вік, діти виявили чудове розуміння того, якими важливими та необхідними для розвитку держави є податки.
«Маємо надію, що діти підростаючого покоління в майбутньому будуть законослухняними громадянами та прикладуть усіх зусиль для процвітання нашої країни. Відрадно, що наші діти мають принципову громадянську позицію, з якої, власне і починається Україна. І якщо всі платники податків робитимуть так , як діти пишуть та змальовують у своїх творах, багато чого в нашій державі зміниться на краще» - відмітив у своєму привітанні заступник начальника податкової інспекції Володимир Ішутін. Він побажав переможцям подальших успіхів на творчій ниві та у навчанні.
Після проведення урочистостей дітей пригостили солодощами. Щира вдячність всім, хто допоміг у проведенні конкурсу.


Ружинське відділення Попільнянської МДПІ

Оголошення
live comments feed...