ІnvestUkraine допомагатиме молоді Житомирської області реалізовувати власні інвестиційні проекти

Перший Житомирський обласний конкурс "Кращі молоді новатори" набирає важливішого значення, адже його партнером і співорганізатором став Житомирський регіональний центр з інвестицій та розвитку Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України.
У впровадженні цікавих ініціатив та проектів молоді сприятимуть Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України і Житомирський регіональний центр з інвестицій та розвитку. Проект впроваджується у співпраці з Молодіжним Активом Розвитку області і Департаментом сім'ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.
Ініціатор та координатор проекту "Кращі молоді новатори": Віталій Сівко - заступник директора Житомирського РЦІР Держінвестпроекту України.
"За підсумками конкурсу молоді новатори, віком до 35 років включно, будуть відзначені у жовтні-листопаді 2014 року за підтримки Департаменту сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, а кращі інвестиційно-привабливі їх проекти запропоновані для потенційних інвесторів завдяки Держінвестпроекту України, сервісу InvestUkraine та Житомирського РЦІР. На основі відібраних проектів створимо україно і англомовні видання - "Інвестиції у інтелект Житомирщини". З 10 червня ми переходимо на етап впровадження проекту - поширення інформації серед місцевих органів влади, розміщення оголошень про конкурс у районних і міських друкованих виданнях Житомирської області. Сподіваємось на зацікавленість та інформаційну підтримку. Головна мета конкурсу - знайти активну та прогресивну молодь, яка бажає не лише займатися дослідною діяльністю, а на практиці впроваджувати власні проекти за фінансової підтримки провідних іноземних компаній. У Києві, за сприяння Держінвестпроекту України, створюється унікальний центр прогресивних технологій - інноваційний парк "Bionic Hill" (www.bionic-hill.com) вартістю 1 мільярд доларів США. Проект передбачає значні вигоди загальнонаціонального масштабу. В 2012 році проект BIONIC Hill отримав статус складової державного національного проекту "Технополіс" — створення інфраструктури інноваційного розвитку та високих технологій". Попереднє техніко-економічне обґрунтування проекту було виконане провідною міжнародною компанією Ernst&Young та затверджене Постановою Кабінету Міністрів України. За оцінкою Ernst&Young, після виходу проекту BIONIC Hill на повну проектну потужність, виручка компаній-резидентів перевищить 7,2 млрд грн на рік, високотехнологічний експорт — 4,8 млрд грн на рік, а щорічні податкові надходження до бюджетів усіх рівнів − 1,3 млрд грн на рік. 
Будемо рекомендувати проекти молоді Житомирщини включити до впровадження в інноваційному парку "Bionic Hill". Одночасно працюватимемо над ініціюванням створення бізнес-інкубатору. Потенціал області великий і його необхідно реалізовувати. Вагомим є розумовий потенціал. Впровадження таких проектів важливо ще по тій причині, що за весь період інвестування в Житомирську область надійшло 0,7% прямих інвестицій до загального обсягу, який спрямували інвестори в 24 області України. Це один із найнижчих показників, який суттєво впливав з року в рік на відтік за кордон професійних кадрів, нових ідей, які ніхто належним чином не розвивав. Сьогодні започаткована спільна робота не є легкою, але сподіваюся, що вона дасть поштовх до формування подальших шляхів поліпшення ситуації" - Мирослав Кілар - директор Житомирського РЦІР Держінвестпроекту України.
«В Житомирській області кількість науковців щороку збільшується, такі дані оприлюднюють органи статистики. Проте, більшість науковців здобувають свій ступінь у гуманітарних і природничих галузях, а технічна сфера є малорозвиненою. Науково-технічною діяльністю сьогодні займаються 355 осіб, із них 172 дослідника, 61 технік, 3 доктори наук, 38 кандидатів наук та допоміжний персонал. Середній вік дослідників – 60-65 років. 
Порівняно з 1995 роком чисельність науковців в Житомирській області зменшилась із 927 до 296 осіб. Натомість чисельність докторів наук збільшилась в чотири рази з 33 осіб до 113, а кількість кандидатів наук в економіці зросла з 410 осіб до 1069. Найбільше виконавців наукових досліджень і розробок працює у галузі природничих наук – 223 особи. При цьому у загальному обсязі науково-дослідних робіт переважає частка робіт, виконаних організаціями державного сектора – 63,7%, що свідчить про низький рівень інноваційності приватного сектору економіки. Негативним також є той факт, що обсяг робіт, виконаний організаціями обласного центру м. Житомир, у 2013 році становив 22486,8 тис. грн., або 94,8% від загального обсягу науково-технічних робіт по області. 
Для того, щоб поступово впливати на таку ситуацію та стимулювати впровадження нових ідей та інноваційних проектів у співпраці з Житомирським РЦІР та Молодіжним Активом Розвитку у 2014 році започатковано конкурс «Кращі молоді новатори-дослідники». Маємо сподівання, що він допоможе поступово віднайти і розвивати новітні ідеї нашої молоді» – Олександр Антонюк, заступник директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.
Умови участі у конкурсі "Кращі молоді новатори":
Участь у Конкурсі може брати молодь (віком від 18 до 35 років), яка здійснює практичну дослідницьку діяльність (проводить дослідно-конструкторські роботи, розробляє новітні технології, види продукції, IT-програми тощо).
Для участі у конкурсі необхідно заповнити і надіслати спеціальну анкету (додається).
Якщо анкету подає установа і організація необхідний підпис керівника. Кількість осіб, які можуть прийняти участь у Конкурсі від однієї установи (підприємства), не обмежується.
Також приймаються індивідуальні заявки.
Загальна кількість осіб, які отримають звання «Кращі молоді новатори», визначить Оргкомітет по закінченню оцінювання заявок, які надійдуть для розгляду.
Після завершення прийому анкет на участь в конкурсі, Оргкомітет визначить переможців, які за свої новаторські чи дослідницькі роботи, будуть відзначені і визнані «Кращими молодими новаторами».
Заповнені анкети, а також інші додаткові матеріали, які підтверджують здібності новатора, необхідно надіслати до 1 жовтня 2014 року за адресами:
10014, м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 2, офіс 204, Житомирський регіональний центр з інвестицій та розвитку;
10014, місто Житомир, вулиця Мала Бердичівська, 25, Департамент сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.
ПОДАННЯ (АНКЕТА)
___________________________________________
(назва установи, підприємства)
для участі у Житомирському обласному конкурсі 
«Кращі молоді новатори»
1. Інформація про новатора-дослідника 
Прізвище_________ Ім’я __________ По-батькові____________
Рік та дата народження 
2. Біографічні дані 
3. Наукова діяльність (якщо є)
4. Нагороди за новаторську діяльність та дати їх одержання (якщо є) 
5. Місце навчання (роботи) 
6. Детальний опис інноваційної розробки, проекту 
7. Рівень новизни запропонованих новатором проекту 
8. Очікуваний економічний ефект від впровадження запропонованого новатором проекту
9. Очікуваний соціальний ефект від впровадження запропонованого новатором проекту
10. Потреба у патентуванні розробки
_______________________     _______
(прізвище, ім’я, по-батькові)     (підпис)
«_____» ____________2014 р.
Довідково:
Держінвестпроект України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади із забезпечення реалізації державної політики у сфері інвестиційної діяльності. Діяльність Держінвестпроекту спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України. 
Сайт Держінвестпроекту України - www.ukrproject.gov.ua
Сайт Житомирського РЦІР - www.zhytomyr-invest.org.ua
Житомир Інвестиції молодь проекти,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)
20 переглядів в грудні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Новини компаній
У Національному університеті біоресурсів і природокористування України 13 грудня були підбиті підсумки освітнього конкурсу «Агро 2019». Інтелектуальне змагання, організоване благодійним фондом Бориса Колеснікова, тривало два місяці і проходило в кілька етапів. У першому турі конкурсу 1 700 студентів з 34 навчальних закладів країни пройшли тестування зі спеціальних предметів, а в другому - презентували перед експертним журі бізнес-плани, актуальні і рентабе...
Новини компаній
Покупка квартиры в новостройке — выгодная инвестиция. Но она предполагает много рисков. По данным градостроительного кадастра Киевской городской государственной администрации, в январе 2018 года было зафиксировано 67 незаконных строек. За полгода их количество выросло до 71. Поэтому к выбору жилья нужно подходить со всей серьезностью. Иначе вы рискуете потерять деньги. Выбор квартиры в новостройке: 4 совета Чтобы обезопасить инвестицию и выбрать надежную д...
Суспільство
Отримати правову консультацію онлайн віднедавна може кожна людина, головне мати доступ до інтернету. Довідково-інформаційну платформу WikiLegalAid за адресою wiki.legalaid.gov.ua презентували 13 грудня у Житомирі. -         Це інноваційний проект системи безоплатної правової допомоги раніше був доступний лише для наших фахівців, які надавали консультації. Тепер більше 1400 консультацій з найактуальніших правових питань, з якими звертаються клієнти до систе...
Промо
До Нового року залишаються лічені дні, і для багатьох дорослих залишається невирішеним питання, а що ж подарувати синові (доньці, братику, внучці, племіннику, хрещеника, дитині друзів)? Якщо і вам пощастило бути родичем малюка, який ще не ходить в школу, наша стаття буде вам корисна. Подарунки діткам до 3 років. Дівчаткам цього віку хочеться у всьому наслідувати своїм мамам, тому в якості подарунків підійдуть не тільки ляльки, але і набори посудкі, а також...
Спорт
Кращі спортсмени та тренери отримали нагороди і відзнаки. Церемонія нагородження пройшла у Житомирській обласній філармоній ім. С.Ріхтера, повідомили в ОДА. У номінації «Кращий спортсмен року з олімпійських видів спорту» переможцями стали: Мазур Владислав - член збірної команди України з легкої атлетики, неодноразовий призер чемпіонатів Європи,  кандидат на участь в Олімпійських іграх 2020 «Токіо». Єлістратова Юлія – переможниця етапу кубку Світу та бронзо...
Суспільство
Дорожньо-транспортна пригода сталася 11 грудня близько 17.30 на 188 км автодороги Виступовичі – Житомир - Могилів-Подільський, у смт Гуйві. Попередньо, водій автомобіля ВАЗ-2107, 55-річний житель Житомирського району, на неосвітленій ділянці дороги вчинив наїзд на чоловіка, який перетинав проїжджу частину поза межами пішохідного переходу, повідомили в ГУ НП у Житомирській області. У результаті ДТП пішохід отримав травми та у непритомному стані був ушпитале...
Культура
Фестиваль «Грудневі вечори-2018» проходитиме у філармонії ім. С. Ріхтера.  11 грудня, у перший день фестивалю, на сцені виступив із рок програмою Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії (диригент – заслужений артист України Сергій Рабійчук), повідомили в ОДА. Сьогодні, 12 грудня, виступатиме академічний ансамбль пісні і танцю Збройних сил України. 13 грудня фестиваль завершить Академічний симфонічний оркестр «Філармонія» Чернігівсь...
Суспільство
Підписна кампанія з обрання лікаря та підписання з ним декларації триває. У Житомирській області підписали декларацію з сімейним лікарем, терапевтом або педіатром 806 тисяч 350 жителів. Дві третини жителів області вже обрали лікаря, повідомили в ОДА. Підписати декларацію з лікарем можна до 2020 року, проте варто це зробити раніше, аби отримувати медичні послуги вчасно, якісно та безоплатно. Якщо пацієнт не підпише декларацію з лікарем, то при зверненні до...
Новини компаній
Наближаються новорічні свята, а тому питання святкування корпоративів стає актуальним вже в листопаді. Ресторан «Вишневий сад» - це ідеальне місце, у якому створені всі умови для новорічного відпочинку. Уже зараз можна з колегами, родиною чи друзями бронювати зал ресторану «Вишневий сад» для проведення незабутніх новорічних корпоративів. На вас чекає вишукане меню, бездоганний сервіс, новорічне оформлення, жива музика та найкращі діджеї міста. А позитивним...