ІnvestUkraine допомагатиме молоді Житомирської області реалізовувати власні інвестиційні проекти

Перший Житомирський обласний конкурс "Кращі молоді новатори" набирає важливішого значення, адже його партнером і співорганізатором став Житомирський регіональний центр з інвестицій та розвитку Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України.
 
У впровадженні цікавих ініціатив та проектів молоді сприятимуть Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України і Житомирський регіональний центр з інвестицій та розвитку. Проект впроваджується у співпраці з Молодіжним Активом Розвитку області і Департаментом сім'ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.
 
Ініціатор та координатор проекту "Кращі молоді новатори": Віталій Сівко - заступник директора Житомирського РЦІР Держінвестпроекту України.
 
"За підсумками конкурсу молоді новатори, віком до 35 років включно, будуть відзначені у жовтні-листопаді 2014 року за підтримки Департаменту сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, а кращі інвестиційно-привабливі їх проекти запропоновані для потенційних інвесторів завдяки Держінвестпроекту України, сервісу InvestUkraine та Житомирського РЦІР. На основі відібраних проектів створимо україно і англомовні видання - "Інвестиції у інтелект Житомирщини". З 10 червня ми переходимо на етап впровадження проекту - поширення інформації серед місцевих органів влади, розміщення оголошень про конкурс у районних і міських друкованих виданнях Житомирської області. Сподіваємось на зацікавленість та інформаційну підтримку. Головна мета конкурсу - знайти активну та прогресивну молодь, яка бажає не лише займатися дослідною діяльністю, а на практиці впроваджувати власні проекти за фінансової підтримки провідних іноземних компаній. У Києві, за сприяння Держінвестпроекту України, створюється унікальний центр прогресивних технологій - інноваційний парк "Bionic Hill" (www.bionic-hill.com) вартістю 1 мільярд доларів США. Проект передбачає значні вигоди загальнонаціонального масштабу. В 2012 році проект BIONIC Hill отримав статус складової державного національного проекту "Технополіс" — створення інфраструктури інноваційного розвитку та високих технологій". Попереднє техніко-економічне обґрунтування проекту було виконане провідною міжнародною компанією Ernst&Young та затверджене Постановою Кабінету Міністрів України. За оцінкою Ernst&Young, після виходу проекту BIONIC Hill на повну проектну потужність, виручка компаній-резидентів перевищить 7,2 млрд грн на рік, високотехнологічний експорт — 4,8 млрд грн на рік, а щорічні податкові надходження до бюджетів усіх рівнів − 1,3 млрд грн на рік. 
Будемо рекомендувати проекти молоді Житомирщини включити до впровадження в інноваційному парку "Bionic Hill". Одночасно працюватимемо над ініціюванням створення бізнес-інкубатору. Потенціал області великий і його необхідно реалізовувати. Вагомим є розумовий потенціал. Впровадження таких проектів важливо ще по тій причині, що за весь період інвестування в Житомирську область надійшло 0,7% прямих інвестицій до загального обсягу, який спрямували інвестори в 24 області України. Це один із найнижчих показників, який суттєво впливав з року в рік на відтік за кордон професійних кадрів, нових ідей, які ніхто належним чином не розвивав. Сьогодні започаткована спільна робота не є легкою, але сподіваюся, що вона дасть поштовх до формування подальших шляхів поліпшення ситуації" - Мирослав Кілар - директор Житомирського РЦІР Держінвестпроекту України.
 
«В Житомирській області кількість науковців щороку збільшується, такі дані оприлюднюють органи статистики. Проте, більшість науковців здобувають свій ступінь у гуманітарних і природничих галузях, а технічна сфера є малорозвиненою. Науково-технічною діяльністю сьогодні займаються 355 осіб, із них 172 дослідника, 61 технік, 3 доктори наук, 38 кандидатів наук та допоміжний персонал. Середній вік дослідників – 60-65 років. 
 
Порівняно з 1995 роком чисельність науковців в Житомирській області зменшилась із 927 до 296 осіб. Натомість чисельність докторів наук збільшилась в чотири рази з 33 осіб до 113, а кількість кандидатів наук в економіці зросла з 410 осіб до 1069. Найбільше виконавців наукових досліджень і розробок працює у галузі природничих наук – 223 особи. При цьому у загальному обсязі науково-дослідних робіт переважає частка робіт, виконаних організаціями державного сектора – 63,7%, що свідчить про низький рівень інноваційності приватного сектору економіки. Негативним також є той факт, що обсяг робіт, виконаний організаціями обласного центру м. Житомир, у 2013 році становив 22486,8 тис. грн., або 94,8% від загального обсягу науково-технічних робіт по області. 
 
Для того, щоб поступово впливати на таку ситуацію та стимулювати впровадження нових ідей та інноваційних проектів у співпраці з Житомирським РЦІР та Молодіжним Активом Розвитку у 2014 році започатковано конкурс «Кращі молоді новатори-дослідники». Маємо сподівання, що він допоможе поступово віднайти і розвивати новітні ідеї нашої молоді» – Олександр Антонюк, заступник директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.
 
 
Умови участі у конкурсі "Кращі молоді новатори":
 
Участь у Конкурсі може брати молодь (віком від 18 до 35 років), яка здійснює практичну дослідницьку діяльність (проводить дослідно-конструкторські роботи, розробляє новітні технології, види продукції, IT-програми тощо).
 
Для участі у конкурсі необхідно заповнити і надіслати спеціальну анкету (додається).
 
Якщо анкету подає установа і організація необхідний підпис керівника. Кількість осіб, які можуть прийняти участь у Конкурсі від однієї установи (підприємства), не обмежується.
 
Також приймаються індивідуальні заявки.
 
Загальна кількість осіб, які отримають звання «Кращі молоді новатори», визначить Оргкомітет по закінченню оцінювання заявок, які надійдуть для розгляду.
 
Після завершення прийому анкет на участь в конкурсі, Оргкомітет визначить переможців, які за свої новаторські чи дослідницькі роботи, будуть відзначені і визнані «Кращими молодими новаторами».
 
Заповнені анкети, а також інші додаткові матеріали, які підтверджують здібності новатора, необхідно надіслати до 1 жовтня 2014 року за адресами:
 
10014, м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 2, офіс 204, Житомирський регіональний центр з інвестицій та розвитку;
 
10014, місто Житомир, вулиця Мала Бердичівська, 25, Департамент сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.
 
ПОДАННЯ (АНКЕТА)
___________________________________________
(назва установи, підприємства)
для участі у Житомирському обласному конкурсі 
«Кращі молоді новатори»
 
1. Інформація про новатора-дослідника 
Прізвище_________ Ім’я __________ По-батькові____________
Рік та дата народження 
2. Біографічні дані 
3. Наукова діяльність (якщо є)
4. Нагороди за новаторську діяльність та дати їх одержання (якщо є) 
5. Місце навчання (роботи) 
6. Детальний опис інноваційної розробки, проекту 
7. Рівень новизни запропонованих новатором проекту 
8. Очікуваний економічний ефект від впровадження запропонованого новатором проекту
9. Очікуваний соціальний ефект від впровадження запропонованого новатором проекту
10. Потреба у патентуванні розробки
 
_______________________     _______
(прізвище, ім’я, по-батькові)     (підпис)
 
 
«_____» ____________2014 р.
 
 
 
Довідково:
 
Держінвестпроект України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади із забезпечення реалізації державної політики у сфері інвестиційної діяльності. Діяльність Держінвестпроекту спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України. 
Сайт Держінвестпроекту України - www.ukrproject.gov.ua
Сайт Житомирського РЦІР - www.zhytomyr-invest.org.ua
 
Житомир Інвестиції молодь проекти,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Пригоди
Коростишівською місцевою прокуратурою заявлено позов про стягнення з приватного товариства 188,4 тис грн боргу за оренду землі, розірвання договору оренди та повернення землі з незаконного користування. Наразі позов розглядається у Господарському суді Житомирської області. Установлено, що у квітні 2007 року між Володарсько-Волинською райдержадміністрацією та приватним товариством укладено договір оренди 4,2 га землі (землі промисловості) вартістю майже 3,4...
Суспільство
Розвиток нової української школи в Житомирській області набирає обертів. Освітня програма почала реалізовуватись в 2018 році, проте це довгострокова реформа, яка направлена на модернізацію освіті в України. Дидактичні матеріали, меблі, комп'ютерне обладнання для початкових класів - на це направлено субвенцію. За інформацією Житомирської ОДА, прогнозована кількість перших класів на 2019-2020 навчальний рік на Житомирщині – 850. Освітню субвенцію розподілили...
Суспільство
На Житомирщині продовжує діяти програма, за якою підтримку отримують фермери, аграрії, кооперативи та домогосподарства. Залежно від напрямку жителям відшкодовують від 2 до 200 тисяч гривень з обласного бюджету. В.о. директора департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА Віктор Градівський закликає жителів Житомирщини активніше подавати заявки, адже це реальна підтримка обласного бюджету. "Цьогоріч на реалізацію Програми розвитку агроп...
Пригоди
Уранці 23 червня у Черняховському районі блискавка влучила в господарчу споруду площею 700 кв.м. Як повідомляє управління ДСНС у Житомирській області, за вказаною адресою було негайно скоординовано бійців 23-ої державної пожежно-рятувальної частини. З’ясувалось, що вогнем частково охоплено дах споруди та сіно, яке там зберігалося. Сильний вітер сприяв швидкому розповсюдженню вогню. О 08:38 пожежу локалізовано та о 14:08 – ліквідовано. Вогнем знищено 300 кв...
Влада
Сьогодні президент України Володими Зеленський підписав Указ №425/2019 "Про звільнення І.Гундича з посади голови Житомирської обласної державної адміністрації". В той же час указом президента №428/2019 призначено Лагуту Ярослава виконуючим обов'язки голови Житомирської обласної державної адміністрації.
Суспільство
Проєкт Баранівської ОТГ виграв у конкурсі DREAMactions 3.0, організованого CANactions School та WNISEF. Проєкт "Створення універсального ігрового простору для дітей" Баранівської міської ради переміг у конкурсі малих грантів DREAMactions 3.0. Ідея передбачає створення на базі багатофункціонального центру реабілітації універсального ігрового майданчика для дітей, у тому числі для дітей з обмеженнями фізичними можливостями. Наразі у центрі 136 дітей, які пот...
Суспільство
П'ять проектів громад Житомирщини допущені до участі у ІІ етапі конкурсу "Малі міста – великі враження". Про це сайту 0412.ua повідомили в Офісі реформ Житомирського РВ АМУ. Щорічний конкурс "Малі міста – великі враження" - це можливість громади отримати до 5 млн грн. коштів з державного бюджету на реалізацію власного культурно-мистецького проекту. Директорка Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська поінформувала, що цьогоріч на конкурс надійшло 181 заявок, 1...
Пригоди
Вибухівки чи інших загрозливих предметів у вишах Житомира не виявлено, - поліція Фахівці вибухотехнічної служби ГУНП із залученням спеціальних технічних засобів і кінологи із застосуванням службових собак провели обстеження приміщень та навколишніх територій у трьох вищих навчальних закладах м.Житомира. Інформація про закладення вибухівки не підтвердилась. З 8:40 до 9:30, 24 червня до поліції від адміністрацій трьох вищих навчальних закладів обласного цент...
Кримінал
21 червн у Малині двоє невідомих напали на чоловіка, вдарили його та відібрали телефон, гроші та документи. Про це повідомляє ГУНП у Житомирській області.  Начальник Малинського ВП ГУНП Олександр Гайовий коментує подію: "Подія була кваліфікована як грабіж. За його розкриття взялися оперативники кримінальної поліції і нашого відділення, й обласного ГУНП. Значну допомогу нам надали і небайдужі жителі райцентру, які стали мимовільними очевидцями. Тож у резуль...