ІnvestUkraine допомагатиме молоді Житомирської області реалізовувати власні інвестиційні проекти

Перший Житомирський обласний конкурс "Кращі молоді новатори" набирає важливішого значення, адже його партнером і співорганізатором став Житомирський регіональний центр з інвестицій та розвитку Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України.
У впровадженні цікавих ініціатив та проектів молоді сприятимуть Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України і Житомирський регіональний центр з інвестицій та розвитку. Проект впроваджується у співпраці з Молодіжним Активом Розвитку області і Департаментом сім'ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.
Ініціатор та координатор проекту "Кращі молоді новатори": Віталій Сівко - заступник директора Житомирського РЦІР Держінвестпроекту України.
"За підсумками конкурсу молоді новатори, віком до 35 років включно, будуть відзначені у жовтні-листопаді 2014 року за підтримки Департаменту сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, а кращі інвестиційно-привабливі їх проекти запропоновані для потенційних інвесторів завдяки Держінвестпроекту України, сервісу InvestUkraine та Житомирського РЦІР. На основі відібраних проектів створимо україно і англомовні видання - "Інвестиції у інтелект Житомирщини". З 10 червня ми переходимо на етап впровадження проекту - поширення інформації серед місцевих органів влади, розміщення оголошень про конкурс у районних і міських друкованих виданнях Житомирської області. Сподіваємось на зацікавленість та інформаційну підтримку. Головна мета конкурсу - знайти активну та прогресивну молодь, яка бажає не лише займатися дослідною діяльністю, а на практиці впроваджувати власні проекти за фінансової підтримки провідних іноземних компаній. У Києві, за сприяння Держінвестпроекту України, створюється унікальний центр прогресивних технологій - інноваційний парк "Bionic Hill" (www.bionic-hill.com) вартістю 1 мільярд доларів США. Проект передбачає значні вигоди загальнонаціонального масштабу. В 2012 році проект BIONIC Hill отримав статус складової державного національного проекту "Технополіс" — створення інфраструктури інноваційного розвитку та високих технологій". Попереднє техніко-економічне обґрунтування проекту було виконане провідною міжнародною компанією Ernst&Young та затверджене Постановою Кабінету Міністрів України. За оцінкою Ernst&Young, після виходу проекту BIONIC Hill на повну проектну потужність, виручка компаній-резидентів перевищить 7,2 млрд грн на рік, високотехнологічний експорт — 4,8 млрд грн на рік, а щорічні податкові надходження до бюджетів усіх рівнів − 1,3 млрд грн на рік. 
Будемо рекомендувати проекти молоді Житомирщини включити до впровадження в інноваційному парку "Bionic Hill". Одночасно працюватимемо над ініціюванням створення бізнес-інкубатору. Потенціал області великий і його необхідно реалізовувати. Вагомим є розумовий потенціал. Впровадження таких проектів важливо ще по тій причині, що за весь період інвестування в Житомирську область надійшло 0,7% прямих інвестицій до загального обсягу, який спрямували інвестори в 24 області України. Це один із найнижчих показників, який суттєво впливав з року в рік на відтік за кордон професійних кадрів, нових ідей, які ніхто належним чином не розвивав. Сьогодні започаткована спільна робота не є легкою, але сподіваюся, що вона дасть поштовх до формування подальших шляхів поліпшення ситуації" - Мирослав Кілар - директор Житомирського РЦІР Держінвестпроекту України.
«В Житомирській області кількість науковців щороку збільшується, такі дані оприлюднюють органи статистики. Проте, більшість науковців здобувають свій ступінь у гуманітарних і природничих галузях, а технічна сфера є малорозвиненою. Науково-технічною діяльністю сьогодні займаються 355 осіб, із них 172 дослідника, 61 технік, 3 доктори наук, 38 кандидатів наук та допоміжний персонал. Середній вік дослідників – 60-65 років. 
Порівняно з 1995 роком чисельність науковців в Житомирській області зменшилась із 927 до 296 осіб. Натомість чисельність докторів наук збільшилась в чотири рази з 33 осіб до 113, а кількість кандидатів наук в економіці зросла з 410 осіб до 1069. Найбільше виконавців наукових досліджень і розробок працює у галузі природничих наук – 223 особи. При цьому у загальному обсязі науково-дослідних робіт переважає частка робіт, виконаних організаціями державного сектора – 63,7%, що свідчить про низький рівень інноваційності приватного сектору економіки. Негативним також є той факт, що обсяг робіт, виконаний організаціями обласного центру м. Житомир, у 2013 році становив 22486,8 тис. грн., або 94,8% від загального обсягу науково-технічних робіт по області. 
Для того, щоб поступово впливати на таку ситуацію та стимулювати впровадження нових ідей та інноваційних проектів у співпраці з Житомирським РЦІР та Молодіжним Активом Розвитку у 2014 році започатковано конкурс «Кращі молоді новатори-дослідники». Маємо сподівання, що він допоможе поступово віднайти і розвивати новітні ідеї нашої молоді» – Олександр Антонюк, заступник директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.
Умови участі у конкурсі "Кращі молоді новатори":
Участь у Конкурсі може брати молодь (віком від 18 до 35 років), яка здійснює практичну дослідницьку діяльність (проводить дослідно-конструкторські роботи, розробляє новітні технології, види продукції, IT-програми тощо).
Для участі у конкурсі необхідно заповнити і надіслати спеціальну анкету (додається).
Якщо анкету подає установа і організація необхідний підпис керівника. Кількість осіб, які можуть прийняти участь у Конкурсі від однієї установи (підприємства), не обмежується.
Також приймаються індивідуальні заявки.
Загальна кількість осіб, які отримають звання «Кращі молоді новатори», визначить Оргкомітет по закінченню оцінювання заявок, які надійдуть для розгляду.
Після завершення прийому анкет на участь в конкурсі, Оргкомітет визначить переможців, які за свої новаторські чи дослідницькі роботи, будуть відзначені і визнані «Кращими молодими новаторами».
Заповнені анкети, а також інші додаткові матеріали, які підтверджують здібності новатора, необхідно надіслати до 1 жовтня 2014 року за адресами:
10014, м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 2, офіс 204, Житомирський регіональний центр з інвестицій та розвитку;
10014, місто Житомир, вулиця Мала Бердичівська, 25, Департамент сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.
ПОДАННЯ (АНКЕТА)
___________________________________________
(назва установи, підприємства)
для участі у Житомирському обласному конкурсі 
«Кращі молоді новатори»
1. Інформація про новатора-дослідника 
Прізвище_________ Ім’я __________ По-батькові____________
Рік та дата народження 
2. Біографічні дані 
3. Наукова діяльність (якщо є)
4. Нагороди за новаторську діяльність та дати їх одержання (якщо є) 
5. Місце навчання (роботи) 
6. Детальний опис інноваційної розробки, проекту 
7. Рівень новизни запропонованих новатором проекту 
8. Очікуваний економічний ефект від впровадження запропонованого новатором проекту
9. Очікуваний соціальний ефект від впровадження запропонованого новатором проекту
10. Потреба у патентуванні розробки
_______________________     _______
(прізвище, ім’я, по-батькові)     (підпис)
«_____» ____________2014 р.
Довідково:
Держінвестпроект України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади із забезпечення реалізації державної політики у сфері інвестиційної діяльності. Діяльність Держінвестпроекту спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України. 
Сайт Держінвестпроекту України - www.ukrproject.gov.ua
Сайт Житомирського РЦІР - www.zhytomyr-invest.org.ua
Житомир Інвестиції молодь проекти,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)
20 переглядів в лютому
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
У ході підготовки до сесії міської ради, яка має вирішити, чи будуватимуть у Житомирі новий корпус гуманітарної гімназії №23, головинй архітектор міста поділився своїми думками з цього питання. «Наразі ситуація навколо 23-ї гімназії доволі цікава. Поки що чекаємо на прийняття депутатами рішення стосовно долі школи - проектуємо та будуємо чи ні? Але вже зараз всім зрозуміло - гімназія перенавантажена», - зауважив Ю.Безбородов. Головний зодчий міста перекона...
Культура
"На Житомирщині будуть знімати історично-пригодницький українсько- словацький серіал "Слов'яни". Найбільше сцен відзнімуть поблизу нашого села Городське де, біля річки, буде збудовано старовинне слов'янське селище. До масових сцен режисери планують залучати й місцевих жителів. Зйомки будуть тривати аж до кінця осені", - повідомила Інна Величко, мистецтвознавець, господиня садиби "Поліська хата". "Слов'яни" - це друга сумісна робота продюсерів Андрія Єрмака...
Кримінал
Уранці 16 лютого на спецлінію «102» надійшло повідомлення про конфлікт у приватному домоволодінні міста Житомира.  Прибулі на місце події поліцейські виявили тіла двох жінок із слідами насильницької смерті. Нині розпочато кримінальне провадження. Поліція розшукує особу, підозрювану у причетності до вбивства. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області. «Ранок суботи приніс звістку про страшну подію. У приватному домоволодінні майже...
Пригоди
Як повідомило видання «КОРОСТЕНЬ today», у Коростені, що на Житомирщині, третій день місцяни переживають транспортний колапс. Відтак, змушені перетинати залізничний переїзд «Військове містечко-Київська», на якому зупинився вантажний потяг. «Сьогодні переїзд ЖД «Віськове містечко – Київська» був заблокований півтори години, офіційних пояснень ми як і раніше не чули! Люди перелазили як по драбинам, що були причеплені до вантажних вагонів, так і під ними. При...
Суспільство
Сьогодні, 15 лютого, до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану в Житомирі відбувся мітинг-реквієм. Ветерани бойових дій у Афганістані, воїни-інтернаціоналісти, члени їх сімей, громадськість пройшли колоною з майдану Соборного до Нового бульвару, де біля пам’ятного воїнам-афганцям «Чорний тюльпан» відбувся мітинг та покладання квітів. Присутні вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання....
Культура
Доцент кафедри суспільних наук Житомирського Національного агроекологічного університету, кандидат історичних наук Геннадій Махорін провів незвичний урок історії для слухачів Університету людей поважного віку, що діє при міській бібліотеці. Як зауважила директорка КЗ «Централізована бібліотечна система» Лариса Харчук, у бібліотеці організовані безкоштовні курси комп’ютерної грамотності, цікаві зустрічі для людей поважного віку, працює танцювальний клуб «Ре...
Суспільство
За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, протягом 6-го тижня 2019 р. на кір захворіли 3142 людини — 1472 дорослі та 1670 дітей, що на 7% менше, порівняно з показниками попереднього тижня. «Щеплення — єдиний надійний захист від кору, особливо якщо у вашому регіоні зафіксовано спалах захворюваності», - констатують медики і не завжди погоджуються батьки. Відтак, влада Житомира 1 лютого прийняла рішення: діти зможуть відвідувати освітні...
Влада
28 лютого в Тель-Авіві пройде ізраїльсько-український саміт The Israeli Ukrainian Muni Summit (IUMS 2019). У програмі заходу -  виставки, конференції, дискусійні панелі за участю міністрів, членів парламенту, представників бізнесу Ізраїлю, науковців, журналістів, міських голів багатьох міст світу. Головна тема конференції MUNI WORLD - безпека у містах. Як представлено в програмі саміту, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин – учасник панельної дискус...
Культура
Вперше за час існування гурту відбудеться сольний концерт «ВулБи» з програмою "Музичні історії". Улюблені старі треки, нові композиції та безліч приємних сюрпризів чекатимуть на своїх поціновувачів. І на десерт -  відбудеться прем’єра відеокліпу на пісню, назву якої менеджер гурту Ілля Грицанюк поки не розголошує. Традиційно вхід вільний. Благодійні внески вітаються. Концерт відбудеться 16 лютого 2019 року за адресою: пров.Скорульського, 5, у Місцевому Нов...