ІnvestUkraine допомагатиме молоді Житомирської області реалізовувати власні інвестиційні проекти

Перший Житомирський обласний конкурс "Кращі молоді новатори" набирає важливішого значення, адже його партнером і співорганізатором став Житомирський регіональний центр з інвестицій та розвитку Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України.
У впровадженні цікавих ініціатив та проектів молоді сприятимуть Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України і Житомирський регіональний центр з інвестицій та розвитку. Проект впроваджується у співпраці з Молодіжним Активом Розвитку області і Департаментом сім'ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.
Ініціатор та координатор проекту "Кращі молоді новатори": Віталій Сівко - заступник директора Житомирського РЦІР Держінвестпроекту України.
"За підсумками конкурсу молоді новатори, віком до 35 років включно, будуть відзначені у жовтні-листопаді 2014 року за підтримки Департаменту сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, а кращі інвестиційно-привабливі їх проекти запропоновані для потенційних інвесторів завдяки Держінвестпроекту України, сервісу InvestUkraine та Житомирського РЦІР. На основі відібраних проектів створимо україно і англомовні видання - "Інвестиції у інтелект Житомирщини". З 10 червня ми переходимо на етап впровадження проекту - поширення інформації серед місцевих органів влади, розміщення оголошень про конкурс у районних і міських друкованих виданнях Житомирської області. Сподіваємось на зацікавленість та інформаційну підтримку. Головна мета конкурсу - знайти активну та прогресивну молодь, яка бажає не лише займатися дослідною діяльністю, а на практиці впроваджувати власні проекти за фінансової підтримки провідних іноземних компаній. У Києві, за сприяння Держінвестпроекту України, створюється унікальний центр прогресивних технологій - інноваційний парк "Bionic Hill" (www.bionic-hill.com) вартістю 1 мільярд доларів США. Проект передбачає значні вигоди загальнонаціонального масштабу. В 2012 році проект BIONIC Hill отримав статус складової державного національного проекту "Технополіс" — створення інфраструктури інноваційного розвитку та високих технологій". Попереднє техніко-економічне обґрунтування проекту було виконане провідною міжнародною компанією Ernst&Young та затверджене Постановою Кабінету Міністрів України. За оцінкою Ernst&Young, після виходу проекту BIONIC Hill на повну проектну потужність, виручка компаній-резидентів перевищить 7,2 млрд грн на рік, високотехнологічний експорт — 4,8 млрд грн на рік, а щорічні податкові надходження до бюджетів усіх рівнів − 1,3 млрд грн на рік. 
Будемо рекомендувати проекти молоді Житомирщини включити до впровадження в інноваційному парку "Bionic Hill". Одночасно працюватимемо над ініціюванням створення бізнес-інкубатору. Потенціал області великий і його необхідно реалізовувати. Вагомим є розумовий потенціал. Впровадження таких проектів важливо ще по тій причині, що за весь період інвестування в Житомирську область надійшло 0,7% прямих інвестицій до загального обсягу, який спрямували інвестори в 24 області України. Це один із найнижчих показників, який суттєво впливав з року в рік на відтік за кордон професійних кадрів, нових ідей, які ніхто належним чином не розвивав. Сьогодні започаткована спільна робота не є легкою, але сподіваюся, що вона дасть поштовх до формування подальших шляхів поліпшення ситуації" - Мирослав Кілар - директор Житомирського РЦІР Держінвестпроекту України.
«В Житомирській області кількість науковців щороку збільшується, такі дані оприлюднюють органи статистики. Проте, більшість науковців здобувають свій ступінь у гуманітарних і природничих галузях, а технічна сфера є малорозвиненою. Науково-технічною діяльністю сьогодні займаються 355 осіб, із них 172 дослідника, 61 технік, 3 доктори наук, 38 кандидатів наук та допоміжний персонал. Середній вік дослідників – 60-65 років. 
Порівняно з 1995 роком чисельність науковців в Житомирській області зменшилась із 927 до 296 осіб. Натомість чисельність докторів наук збільшилась в чотири рази з 33 осіб до 113, а кількість кандидатів наук в економіці зросла з 410 осіб до 1069. Найбільше виконавців наукових досліджень і розробок працює у галузі природничих наук – 223 особи. При цьому у загальному обсязі науково-дослідних робіт переважає частка робіт, виконаних організаціями державного сектора – 63,7%, що свідчить про низький рівень інноваційності приватного сектору економіки. Негативним також є той факт, що обсяг робіт, виконаний організаціями обласного центру м. Житомир, у 2013 році становив 22486,8 тис. грн., або 94,8% від загального обсягу науково-технічних робіт по області. 
Для того, щоб поступово впливати на таку ситуацію та стимулювати впровадження нових ідей та інноваційних проектів у співпраці з Житомирським РЦІР та Молодіжним Активом Розвитку у 2014 році започатковано конкурс «Кращі молоді новатори-дослідники». Маємо сподівання, що він допоможе поступово віднайти і розвивати новітні ідеї нашої молоді» – Олександр Антонюк, заступник директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.
Умови участі у конкурсі "Кращі молоді новатори":
Участь у Конкурсі може брати молодь (віком від 18 до 35 років), яка здійснює практичну дослідницьку діяльність (проводить дослідно-конструкторські роботи, розробляє новітні технології, види продукції, IT-програми тощо).
Для участі у конкурсі необхідно заповнити і надіслати спеціальну анкету (додається).
Якщо анкету подає установа і організація необхідний підпис керівника. Кількість осіб, які можуть прийняти участь у Конкурсі від однієї установи (підприємства), не обмежується.
Також приймаються індивідуальні заявки.
Загальна кількість осіб, які отримають звання «Кращі молоді новатори», визначить Оргкомітет по закінченню оцінювання заявок, які надійдуть для розгляду.
Після завершення прийому анкет на участь в конкурсі, Оргкомітет визначить переможців, які за свої новаторські чи дослідницькі роботи, будуть відзначені і визнані «Кращими молодими новаторами».
Заповнені анкети, а також інші додаткові матеріали, які підтверджують здібності новатора, необхідно надіслати до 1 жовтня 2014 року за адресами:
10014, м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 2, офіс 204, Житомирський регіональний центр з інвестицій та розвитку;
10014, місто Житомир, вулиця Мала Бердичівська, 25, Департамент сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.
ПОДАННЯ (АНКЕТА)
___________________________________________
(назва установи, підприємства)
для участі у Житомирському обласному конкурсі 
«Кращі молоді новатори»
1. Інформація про новатора-дослідника 
Прізвище_________ Ім’я __________ По-батькові____________
Рік та дата народження 
2. Біографічні дані 
3. Наукова діяльність (якщо є)
4. Нагороди за новаторську діяльність та дати їх одержання (якщо є) 
5. Місце навчання (роботи) 
6. Детальний опис інноваційної розробки, проекту 
7. Рівень новизни запропонованих новатором проекту 
8. Очікуваний економічний ефект від впровадження запропонованого новатором проекту
9. Очікуваний соціальний ефект від впровадження запропонованого новатором проекту
10. Потреба у патентуванні розробки
_______________________     _______
(прізвище, ім’я, по-батькові)     (підпис)
«_____» ____________2014 р.
Довідково:
Держінвестпроект України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади із забезпечення реалізації державної політики у сфері інвестиційної діяльності. Діяльність Держінвестпроекту спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України. 
Сайт Держінвестпроекту України - www.ukrproject.gov.ua
Сайт Житомирського РЦІР - www.zhytomyr-invest.org.ua
Житомир Інвестиції молодь проекти,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)
20 переглядів у жовтні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Суспільство
19 жовтня в Києві відбулася презентація кращих регіональних проектів, реалізацію яких профінансує Європейський Союз.  Мова йде про 70 регіональних стартапів у 16 областях, які стали переможцями конкурсу й виграли можливість отримати фінансування у рамках секторальної підтримки ЄС на загальну суму 616,1 млн грн. З-поміж проектів-переможців і проект розбудови спортивно-культурного простору на набережній річки Тетерів у Житомирі. — Коли ми працювали над страт...
Суспільство
У 2018-му фахівці землевпорядної служби Житомирщини опрацювали 105 860 заяв. В середньому за тиждень землевпорядники приймають та опрацьовують 2 тис. 300 таких звернень. Реєстрація земельних ділянок та надання витягів з земельного кадастру залишаються найпопулярнішими послугами, повідомили у ГУ Держгеокадастру у Житомирській області. На сьогодні в області зареєстрували 52 233 земельні ділянки та видали 29 694 витяги з кадастру. Найбільшу кількість ділянок...
Суспільство
22 жовтня тисячи людей прийшли до театру імені І.Кочерги, щоб попрощатися із відомою актрисою . Марина Поплавська, учасник проектів «Дизель Студіо», трагічно загинула 20 жовтня у автокатастрофі в Київській області. Провести в останню путь Марину Поплавську прийшли люди різного віку, актори-колеги, представники влади, депутатського корпусу, викладачі та студенти. Багато серед присутніх тих, хто особисто не був знайомий з акторкою, але, цінував за акторський...
Культура
Діти під керівництвом студентів та викладачів Житомирського державного університету малювали осінні пейзажі.  У міському парку перехожі бачили незвичайну картину: діти за мольбертами писали осінні пейзажі. Кожен юний художник свою роботу забрав додому, повідомили в ОДА. Цікавий майстер-клас із акварельного живопису зібрав близько двадцяти дітей. До участі в художньому пікніку запросили родини учасників АТО Житомирщини. Троє батьків разом із своїми дітлахам...
Новини компаній
Останні екземпляри книги "Маріуполь. Останній форпост". Перевидання не буде. Поспішайте купити чесну книгу про події 2014-2015 років в Маріуполі і Приазов'ї. "Маріуполь. Останній форпост" - читають в Празі та Відні, Берліні та Тбілісі, Луцьку і Тернополі, Києві та Львові, Донецьку та Краматорську. Книга говорить голосом тих, хто бачив, чув і сам був учасником страшних і трагічних подій 2014 - 2015 років в Маріуполі. У ній немає оціночних суджень - тільки ф...
Спорт
Юлія Єлістратова здобула «золото» у 14-етапі Кубку світу-2018, що проходив у  Еквадорі. Про це повідомив сайт ОДА. «Нарешті перемога! Щаслива, що отримала «золото» на Кубку світу-2018 з триатлону в Саліні! Дякую усім за підтримку!», – сказала Юлія Єлістратова. Триатлоністка Юлія Єлістратова – єдина українка, яка представляла Україну на 14-му етапі Кубку світу-2018. Читайте також: Житомирські медики: час робити щеплення проти грипу (інструкція).
Кримінал
Прокурора затримали під час одержання двох тисяч доларів. Заступник керівника однієї з місцевих прокуратур за прийняття певних процесуальних рішень вимагав неправомірну вигоду. За зміну правової кваліфікації злочину він вимагав від адвоката обвинуваченого 2 тисячі доларів США, повідомили в ГУ НП у Житомирській області. Громадянин обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 187 (Розбій) КК України, а за дві тисячі доларів...
Суспільство
У жовтні робити щеплення проти грипу найбільш актуально, адже імунітет до захворювання виробляється в середньому на 6 місяців. Після вакцинації проти грипу ризик захворіти значно зменшується, а імунітет виробляється на епідемічний сезон – осінньо-зимовий період і початок весни, нагадали в управлінні охорони здоров’я ОДА. Як пройти вакцинацію 1. Зверніться до свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра Лікар огляне вас, визначить, чи немає протипоказань,...
Суспільство
Майданчик створено у рамках Бюджету участі. 19 жовтня відкрився ігровий та спортивний майданчик на території школи №10. Проект передбачав створення єдиного в мікрорайоні Мар’янівки майданчику, який стане центром спортивного дозвілля для всієї родини та залучення дітей, молодь до занять спортом та сприяти здоровому способу життя, повідомили в мерії.   Автор проекту, Олена Ничипорчук подала проектну пропозицію в рамках бюджету участі у 2017 році і він перемі...