• Головна
  • В Коростені відкрито новий дитячий будинок сімейного типу
08:55, 31 травня 2011 р.

В Коростені відкрито новий дитячий будинок сімейного типу

26 травня в місті Коростень була відкрита нова будівля для розміщення двох сімей, які взяли на виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Це дитячий будинок сімейного типу Мойсеєнків та дитячий будинок сімейного типу Малиновських.

На відкритті були присутні міський голова В.В.Москаленко, заступник міського голови О.О. Дзига, директор Коростенського міського ЦСССДМ О.Ф.Микитчук, спеціаліст служби у справах дітей О.Ю.Єфремова. Також завітали гості – представники шведської місії «Вінден» та норвезької місії «Віра, Надія, Любов», які надавали благодійну допомогу для ремонту будівлі.

Володимир Васильович Москаленко привітав усіх присутніх із знаменною подією, подякував представникам місій за допомогу і висловив сподівання про подальшу співпрацю.

Представники місій, у свою чергу, привітали сім`ї Мойсеєнків і Малиновських, а також і всіх присутніх із відкриттям приміщення. Вони висловили подяку за можливість надавати допомогу сім`ям, дітям, а також громаді міста Коростень, висловили своє враження і задоволення від побаченого.

Потім всі присутні мали можливість оглянути нові приміщення, поспілкуватися в теплій невимушеній атмосфері.

Оголошення
live comments feed...