• Команда Житомирської області з гирьового спорту здобула перемогу на Всеукраїнському турнірі
здобутки
10:28, 8 липня 2014 р.

здобутки

З 4 по 6 липня 2014 року на базі Рівненського Державного університету водного господарства проводився щорічний Всеукраїнський турнір з гирьового спорту «Бурштинові зорі» серед чоловіків та жінок.

Про це повідомляє департамент сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.

В змаганнях брали участь 96 чоловік з 8 областей України.

Збірну команду Житомирської області представляли 26 спортсменів: 22 чоловіки та 4 жінки.

В загальнокомандному заліку збірна команда Житомирської області зайняла   1 місце.

У своїх вагових категоріях переможцями та призерами стали: Морозов Віталій (вагова категорія 68 кг) – І місце; Мягченко Олег (вагова категорія 78 кг) – І місце; Панчук Тарас (вагова категорія + 95 кг) – І місце; Степанюк Вікторія (вагова категорія + 68 кг) – І місце; Недоля Олександр (вагова категорія 63 кг) – ІІ місце; Резнік Геннадій (вагова категорія 85 кг) – ІІ місце; Літвінчук Лілія (вагова категорія 63 кг) – ІІ місце; Хиля Євген  (вагова категорія 63 кг) – ІІІ місце; Лотошко Анастасія (вагова категорія 68 кг) –       ІІ місце.

Також збірна команда Житомирської області зайняла І місце в естафеті, у складі: Пронтенка Костянтина, Остапчука Олексія,  Панчука Тараса.

Готували спортсменів тренери з міста Житомира - Романчук Віктор Миколайович, Ткаченко Петро Петрович, Пронтенко Василь та Костянтин Віталієвичі, з Новоград-Волинського району - Дідовець Олександр Миколайович та Радомишльського району - Мосійчук Олександр Вікторович.