• Головна
  • В Житомирі у будь-який час може статися аварія каналізаційної мережі
15:39, 2 червня 2011 р.

В Житомирі у будь-який час може статися аварія каналізаційної мережі

Аварія каналізаційної мережі міста статися у будь-який час та у будь-якому місці, - говорить директор Житомирського водоканалу. Знос каналізації становить шістдесят два відсотки. Адже система працює більше ніж півстоліття, її амортизаційний термін вже збіг. Вивчаючи пріоритетні проблеми водоканалу, очільники міста та області відвідали основні об’єкти підприємства.

Дванадцять тисяч метрів кубічних каналізаційних стоків міста перекачує головна каналізаційна насосна станція.
Система водоочистки діє безперервно, - у великій мірі завдячуючи кваліфікованим кадрам зазначає у розмові із журналістами губернатор. У планах місцевої влади покращити технічний стан каналізаційної мережі.

Сергій Рижук, голова Житомирської облдержадміністрації: "Ми хочемо працювати на перспективу. Виходимо на фінішну пряму з тим, що би уряд профінансував ті заходи. Які б нам дали можливість сказати, що є абсолютна впевненість у тому, що каналізаційне господарство у міфсті Житомирі працює безперебійно і надійно."

До загально державної програми модернізації водоканалізаційних підприємств України, що наразі формується, вже увійшло кілька проблемних об’єктів області. Серед них водоочистні споруди Коростишева, Бердичева та Житомира. Значного фінансування потребу є й інший, не менш важливий, етап:

Ленід Башинський, директор КП «Житомирводоканал»: "… Водопідготовки якості пітної води. З кожним роком санітарні нормативи стають більш жорсткими. Тому потрібно використовувати прогресивні технології із використанням нового обладнання, реагенті і флокулянтів… І це велика проблема."

Щоб повністю осучаснити систему водоочостки та підготовки питної води.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...