• Головна
  • Податківці очима платників податків
10:00, 9 червня 2011 р.

Податківці очима платників податків

Відділом масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян державної податкової інспекції у м. Житомирі проведено другий етап моніторингу громадської думки, щодо якості роботи податкової служби. Проведення подібних заходів дає змогу податківцям оцінити свою роботу, планувати і вдосконалювати свою подальшу діяльність. Анкетування здійснюється під час відвідування громадянами податкової інспекції, проведення семінарів, зустрічей з трудовими колективами підприємств, організацій, установ шляхом анонімного анкетування.
В опитуванні брали участь 168 громадян різного віку.
Підсумки другого етапу опитування, засвідчили, що більшість громадян (73,8 %) оцінюють роботу податківців з налагодження партнерських відносин з платниками податків як дуже добру, 23,8 %- як добру , задовільною цю роботу вважають 2,4 % респондента.
На запитання «Як Ви оцінюєте рівень виконання податківцями своїх функціональних обов’язків?» 69,6 % відповіли на відмінно і 30,4 % на добре. Результати опитування свідчать про те, що переважна більшість платників ніколи не стикалися з проявами неуважності та грубощів з боку податкової служби, і лише незначна кількість громадян відчула незручності при відвідуванні податкової інспекції.
У своїх анкетах респонденти називали чинники, що негативно впливають на авторитет податкової служби, а саме:
-нестабільність та недосконалість податкового законодавства;
-високі ставки податків;
-важка та заплутана податкова звітність.
Одним із основних завдань державної податкової служби є допомога платникам у вирішенні порушених проблем, оперативне їх розв’язання, роз’яснення податкового законодавства про що свідчать дані анкетування. Також покращилися показники неупередженості та прозорості роботи податкової служби, що ще раз підтверджує досягнення порозуміння між контролюючими органами та бізнес-структурами.
Моніторинг громадської думки щодо діяльності органів державної податкової служби триває.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи
та звернень громадян ДПІ у м. Житомирі


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...