• Головна
  • В Житомирі - найкраще відбирають призовників
13:38, 10 червня 2011 р.

В Житомирі - найкраще відбирають призовників

У семи Територіальних центрах комплектування, що підпорядковані Територіальному управлінню “Північ” Сухопутних військ ЗС України, тривають заходи з відбору кандидатів для комплектування частин і з’єднань Збройних Сил України військовослужбовцями служби за контрактом.

Так, станом на 8 червня, інструкторами вищезазначених установ у 2011 році вже відібрано 865 осіб для проходження військової служби за контрактом у лавах української армії.

– Зараз вони обіймають відповідні військово-облікові спеціальності, несуть службу у частинах та з’єднаннях усіх видів Збройних Сил, а також опановують армійські спеціальності у навчальних центрах, – повідомив офіцер центру особового складу Територіального управління “Північ” підполковник Олександр Плішков.

За повідомленням прес-служби Міноборони, офіцер розповів, що серед центрів підпорядкованих органу військового управління, краще робота організована у 155-му та 156-му територіальних центрах комплектування, що розташовані у Житомирі та Чернігові.

За словами підполковника Олександра Плішкова, більшість відібраних громадяни призовного віку. До армії йдуть і військовозобов’язані, але більшість складають ті, хто не проходив строкову службу.

– Молоді люди переконалися у тім, що військова служба за контрактом має свої переваги: стабільне грошове забезпечення, безкоштовне медичне обслуговування, речове та харчове забезпечення, пільги при вступі у вищі навчальні заклади України, можливість навчання без відриву від служби тощо, – підкреслив офіцер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...