• Головна
  • У Житомирі відбулась зустріч випускників ЖДУ імені Івана Франка 1984 року: прибувші гості з Казахстану і Уральська
зустріч
11:10, 6 серпня 2014 р.

У Житомирі відбулась зустріч випускників ЖДУ імені Івана Франка 1984 року: прибувші гості з Казахстану і Уральська

зустріч

Свою ювілейну зустріч група організувала із Західно-Казахстанської області не випадково, оскільки кістяк групи був з тодішньої Уральської області.

У далекому 1984 ЖДПІ (нині Житомирський державний університет імені Івана Франка) закінчили 18 випускників. На зустріч приїхали 15 осіб: з Павлодарської області - 3, Астани - 2, Алмати - 1, Кизилорди - 1, Актобе - 2, всі інші - уральці (2 з Актобе і 1 з Астани - колишні уральські).

Зустріч була добре підготовлена: заздалегідь були визначені місця проведення офіційної частини і бенкету:офіційна частина була проведена спільно з обласним українським національно-культурним об'єднанням, де був присутній сам керівник Тарасенко В.І., для бенкету був орендований величезний зал на весь вечір. Для проживання прибулих іногородніх «житомирян» на три доби був орендований котедж, де проживали не лише гості, а й місцеві, тому в просторій вітальні завжди хтось був, пили чай, багато згадували. На другий день після зустрічі до обіду з'їздили на могилу Каіргаліева Едіка, який помер в 2000 році. Після обіду уральці для гостей організували тригодинну прогулянку по річці Урал на теплоході. 28 липня з обіду почався від'їзд гостей.

«У ході зустрічі випускників чекав сюрприз, на самому початку, коли хвилювання від перших зустрічей трохи вляглося, і всі сіли за стіл, почався перегляд, як багато хто думав, слайд-шоу із студентських фотографій, але тут на екрані з відео-привітанням з'явився сам ректор Житомирського державного університету імені Івана Франка Саух Петро Юрійович, ніхто не чекав цього. Настала несподівана тиша .. після чого почали лунати радісні вигуки. Після привітання ректора їх чекав наступний сюрприз - відео-звернення викладачів, які на початку 80-х років минулого століття викладали саме цій групі, в тому числі колишній декан Пультер Станіслав Олександрович, викладачі Соболевська Галина Іванівна, Бондаренко Галина Федорівна, Шинкарук Володимир Федорович і Єршов Володимир Олегович. Ці відео-поздоровлення зачепили випускників до глибини душі, вони дійсно відчули себе частиною величезного студентського братства ЖДПІ-ЖДУ імені Івана Франка. Дійсно, як казав ректор Петро Юрійович, 26 липня казахський Уральськ і український Житомир зв'язали невидимі нитки ... І це завдяки тому, що десь дуже далеко, в українському Житомирі, випускників пам'ятають і для них знайшли найтепліші слова ... А більшого й не треба було. Хай живе ЖДУ! З 95-річчям!», - повідомляє адміністратор сайту випускників ЖДУ (ЖДПІ) імені Івана Франка в Казахстані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #ЖДУ Франка #зустріч випускників #Казахстан #Уральськ #1984
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...