• Головна
  • На рок-фестивалі в Житомирі перемогли дебютанти гурт «The Second Life»
15:00, 14 червня 2011 р.

На рок-фестивалі в Житомирі перемогли дебютанти гурт «The Second Life»

Десять музичних гуртів виступили на першому в Житомирі рок-фестивалі 11 червня. Попри те, що більшість учасників фестивалю відомі житомирські гурти, глядачі визначило найкращим гурт із Мирополя Романівського району "The Second Life".

У складі гурту - 4 учасники, музичну освіту має лише клавішник Сергій Клименко. Для них - це перший концерт такого маштабу, адже раніше вони лише виступали в рідному містечку.

- Приблизно два місяці тому нас запросили на прослуховування в Житомир. Після виконання кількох пісень, сказали, що нам є над чим працювати, але на фестиваль записали. З того часу ми щовихідних репетирували, писали нові пісні, і нарешті змогли виступити на рівні з житомирськими групами. Однозначно було важко і при підготовці, і вже під час самого виступу, адже про нас ніхто не знав, тому й підтримки як такої не було. Звичайно, разом з нами приїхали наші батьки й друзі, але ми хотіли сподобатись саме новій публіці. Судячи з того, що нам кинули найбільше грошей, ми таки виступили достойно, і це при тому, що виступали першими, коли люди ще тільки підходили. Нам кинули лише 94 гривні, трохи менше у корзині “Ієрархії”, але тим не менше для нас це дійсно визнання., - уже після оголошення результатів фестивалю розповідає солістка гурту Наталя Дроботун. - Ми визнаємо, що і мені, як солістці, і нашим музикантам ще треба багато працювати над вдосконаленням власної музики, а тому нормально сприйняли усі позитивні і негативні коментарів в наш бік після концерту.

Справді, після концерту незадоволених результатами було чимало, однак як наголосили організатори, ніхто не заважав підтримати їм свою улюблену групу. Для цього необхідно було під час концерту кинути гроші у кошик з надписом групи, які після підрахунку віддали музикантам.

Досить скромні гонорари за виступ з корзин отримали житомирські гурти "SUчасний Бренд", "Время ОНО", "Десонанс", "Ієрархія", "Avian Rise, "Hatsmen" та гурт із Києва “Nebo SK”. Хоча, хлопці та дівчата запевнили, що для них знаковою є уже сама участь у фестивалі на площі міста, а перемога одного з гуртів, навпаки підштофхує усі інші працювати над музикою ще більше.

На рок-фестивалі в Житомирі перемогли дебютанти гурт «The Second Life», фото-1
На рок-фестивалі в Житомирі перемогли дебютанти гурт «The Second Life», фото-2
На рок-фестивалі в Житомирі перемогли дебютанти гурт «The Second Life», фото-3
На рок-фестивалі в Житомирі перемогли дебютанти гурт «The Second Life», фото-4
На рок-фестивалі в Житомирі перемогли дебютанти гурт «The Second Life», фото-5
На рок-фестивалі в Житомирі перемогли дебютанти гурт «The Second Life», фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...