• Головна
  • Вірменська община у Житомирі допомогла сім'ям військовослужбовців (ФОТО)
допомога
14:12, 13 серпня 2014 р.

Вірменська община у Житомирі допомогла сім'ям військовослужбовців (ФОТО)

допомога

Сьогодні, у прес-центрі Житомирської обласної ради відбулася благодійна акція на підтримку сімей військовослужбовців. Руку допомоги подала вірменська община, що знаходиться на території Житомира.

Вірменська громада вирішила зробити вклад в ті події, що відбуваються в країні...

Голова вірменської общини Житомирської області "Ерєбуні" розповів, що община була створена в березнi 1995 року, коли після національного відродження Вiрменiї у вiрменськiй дiаспорi розгорнулась активна дiяльнiсть з метою об’єднання всiх вiрмен, якi проживають в даному регiонi, сприяння збереженню їх нацiональної самобутностi, вiдродження та пропаганди вiрменської культури, розвитку нацiонального самоусвiдомлення в поєднаннi з загальнолюдськими цiнностями.

"Вірменська громада вирішила зробити вклад в ті події, що відбуваються в країні", - сказав голова вірменської общини у Житомирській області Грант Даян.

У свою чергу виконавчий директор вірменської общини "Ерєбуні" зауважив, що хоч і за національностю ми різні, проте у нелегку години ми усі обєднуємось і стаємо єдиним цілим. У залі були й присутні родичі поранених та загиблих військових на сході, які на разі потребують фінансової та моральної підтримки. 

95-а аеромобільна бригада є елітою Української армії і я вдячний цим хлопцям

"Коштів, щоб купити безпілотника в нас немає, але ми намагаємося підтримати наших бійців менш дорогостійким обладнанням. 95-а аеромобільна бригада є елітою Української армії і я вдячний цим хлопцям", - сказав Вагете Петросян, виконавчий директор вірменської общини  "Ерєбуні".

Кошти, що зібрала община, були роздаті родичам постраждалих, які були присутні у прес-центрі. Під кінець зібрання усіх кого невдалося врятувати і допомогти вшанували хвилиною мовчання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #Міська рада #вірменська община #допомога #бладодійна акція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...