
11:45, 21 червня 2011 р.
Житомирський дитячий хореографічний ансамбль «Колорит» з міжнародного конкурсу привіз дві перемоги
Житомирський хореографічний ансамбль народного танцю «Колорит» переміг на п'ятому Міжнародному хореографічному фестивалі «Чорноморський зорепад» в Євпаторії.
На цьому фестивалі, що проходив 14-17 червня, змагалися діти від 4 років з України, Росії, Білорусі та Грузії.
Житомирський ансамбль представив танцювальні композиції у двох вікових категоріях.
Вихованці Світлани та Руслана Давидових у молодшій групі представили два сольні танці “Козачок” і “ Тарантела” і отримали перше місце.
Так само два номери виконали старші учасники колективу. Їхню ліричну постановку “Розійдися туманочку” та “Болгарський народний танець” теж оцінили найвище.
Окрім загальної конкурсної програми, журі на чолі з заслуженим артистом України Олександром Колоском, відбирали номери для гала-концерту.
Житомирському “Колориту” випала нагода ще раз затанцювати в українських різнобарвних костюмах композицію “Розійдися туманочку”.
На учасників фестивалю чекали не лише танцювальні конкурси, але й майстер-класи відомих хореографів та балетмейстерів.
Житомирські танцівники привезли додому одразу дві перемоги, багато хороших вражень і знайомств. Та найбільше радіють, що побували на справжньому морі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Shifton Field Service у Житомирі: коли виїзний сервіс тримає темп і не зриває домовленості
Новини компаній
12:16
5 лютого
13:30
2 лютого
ТОП новини
Оголошення
09:27, 6 лютого
09:27, 6 лютого
09:27, 6 лютого
09:27, 6 лютого
09:27, 6 лютого
