• Головна
  • В Овруцькому районі відкриють філію школи для дітей тимчасових переселенців
10:02, 29 серпня 2014 р.

В Овруцькому районі відкриють філію школи для дітей тимчасових переселенців

Як повідомив заступник начальника управління освіти  Житомирської облдержадміністрації Микола Костюченко, область заздалегідь розпочала підготовку до 1 вересня з огляду на те, що в школах будуть навчатися і діти тимчасових переселенців зі сходу України. 

На Житомирщину звідти прибуло 810 дітей. На базі управління освіти облдержадміністрації створений оперативний штаб, який опікується питаннями прийому цієї категорії громадян до освітніх закладів. Загалом, станом на 28 серпня прийнято 274 дитини, з яких 240 – в загальноосвітні школи, а 31 – в дошкільні заклади. 

Усі школярі будуть забезпечені підручниками та триразовим гарячим харчуванням. Ці діти перебуватимуть під особливою опікою директорів шкіл, класних керівників та місцевих відділів освіти. Микола Костюченко звернув увагу на те, що найбільше таких школярів зареєстровано у місті Житомирі та в Коростишівському районі. А в селі Личмани на Овруччині для цих дітей відкриють філію Першотравневої школи І-ІІІ ступенів. Посадовець також повідомив, що студенти-бюджетники зможуть продовжити навчання на Житомирщині на безоплатній основі, а контрактники отримають можливість відтермінувати оплату.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомирщина #Овруцький район #діти-переселенці #філія #школа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...