• Головна
  • Бюджет Житомира за перший квартал виконаний на 100 відсотків
15:35, 22 червня 2011 р.

Бюджет Житомира за перший квартал виконаний на 100 відсотків

Всі заходи, заплановані міськими управліннями, профінансовані на 100 відсотків. Це основні акценти, які були зроблені на черговому засіданні виконкому Житомирської міської ради в рамках розгляду питання про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста.

Свою доповідь начальник департаменту економічного розвитку Олена Астахова розпочала з аналізу промисловості як основного джерела наповнення бюджету. Вона зазначила, що з початку року активізувалася робота промислових підприємств міста. В основному це стосується легкої промисловості, випуску готових металевих виробів. Проте у загальному промислове виробництво зменшилося на 1 відсоток. Це пов’язане з тим, що в структурі промислової продукції половину охоплює виробництво напоїв та харчових продуктів, а з початку року в Житомирі скоротився випуск шоколаду, кондитерських та ковбасних виробів. Це пояснюється зменшенням ринкового попиту. Незважаючи на це на тлі області Житомир виглядає досить пристойно:

«Місто Житомир в рейтинговій оцінці соціально-економічного розвитку районів і міст області за результатами першого кварталу посів п’яту сходинку (і другу серед міст після Новограда-Волинського). Порівняно з аналогічним періодом минулого року Житомир покращив свої результати на три позиції»- прокоментувала ситуацію Олена Астахова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...