• Головна
  • Студент житомирського політеху удостоївся грамоти від водоканалу (ФОТО)
16:59, 23 червня 2011 р.

Студент житомирського політеху удостоївся грамоти від водоканалу (ФОТО)

Грамотою КП «Житомирводоканал» Житомирської міської ради нагороджено студента житомирського державного технологічного університету Юрія Мандро за науково-дослідницьку діяльність в галузі водозабезпечення та у зв’язку з успішним захистом дипломної роботи, написаної на базі підприємства.

Свою роботу на здобуття ступеня магістра студент гірничо-екологічного факультету Юрій Мандро писав під керівництвом доцента університету, канд. біологічних наук З.М.Шелест та начальника контрольно-вимірювальної лабораторії водоканалу Л.М.Варголюк. Про це Репортер Житомира інформує прес-служба КП»Житомирводоканал».

Піднести відповідальність суспільства за збереження такого життєво-важливого ресурсу як вода можна, виховуючи молоді професійні кадри, формуючи загальну екологічну культуру – вважають на підприємстві. Комунальне підприємство «Житомирводоканал» підтримує усі напрацювання в галузі освіти, які стосуються екологічної, науково-дослідницької діяльності, зокрема водоспоживання та водовикористання. За підтримки міського голови Володимира Дебоя було також започатковано цикл освітніх заходів за участю спеціалістів підприємства щодо проблем водокористування.

Студент житомирського політеху удостоївся грамоти від водоканалу (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...