• Головна
  • В обласній раді Житомира триває підготовка до чергової 27 сесії
підготовка
14:11, 3 вересня 2014 р.

В обласній раді Житомира триває підготовка до чергової 27 сесії

підготовка

2 вересня відбулося засідання постійних комісій обласної ради: з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування, соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності та середнього і малого бізнесу, законності, правопорядку і прав людини.

Депутати погодили проекти рішень про зміни до обласного бюджету на 2014 рік та про внесення змін у додаток до рішення обласної ради від 26.06.2014 № 1261 «Про напрями і обсяги фінансування дорожнього господарства області». Члени комісій також підтримали проект рішення «Про внесення змін до комплексної програми розвитку місцевого самоврядування в Житомирській області на 2011-2015 роки», яким передбачається співфінансування з обласного бюджету пілотних проектів місцевого самоврядування проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Під час засідань комісії заслухали інформацію про стан законності в області, розглянули питання про внесення змін до Комплексної програми профілактики злочинності в області, про використання коштів для надання разової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам області. Частину проектів рішень депутати порекомендували доопрацювати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир,підготовка,сесія,Житомирська обласна рада,бюджет,депутати
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...