• Головна
  • У Житомирі Володимир Шовкошитний розкриє невідомі сторінки української історії
презентація роману
10:38, 8 вересня 2014 р.

У Житомирі Володимир Шовкошитний розкриє невідомі сторінки української історії

презентація роману

Сьогодні, 8 вересня о 19.00 Володимир Шовкошитний презентує роман "БОРИВІТРИ".

"Боривітри - це такий вид соколів, вони значно менші за "Білого кречета" - героя мого попереднього роману, але разом, гуртом вони - непереможні. Разом - сила! Це гасло Майдану, каже Шовкошитний. - Події роману відбуваються на Україні Західній і на Україні Наддніпрянській від 1943 року до Майдану. Серед героїв книги Роман Шухевич, Василь Кук, Микола Лебедь, Голова СБ ОУН "Михайло" - Микола Арсенич, Командир УПА-"Північ" Дмитро Клячківський - "Клим Савур". Його соратники "Дубовий"- Литвинчук, Юрко Стельмащук - "Рудий", курінні "Рубашенко" - Коваль, "Сосенко" - Антонюк, сотенний "Кречет" і його побратими, а також вороги Українців та їхні посіпаки, які так і не усвідомили себе українцями - Микита Хрущов, Олексій Кіріченко, Микола Підгорний, Петро Шелест, Леонід Брежнєв. Читач зустрінеться з катом українського народу рейхскомісаром Еріхом Кохом, який одночасно був агентом Сталіна, та з найбільшим провокатором тієї війни Ніколаєм Кузнєцовим - посланцем Сталіна до Коха.

Книга розвінчує брехливі совіцькі міти про подвиги так званих "народних месників" -"червоних партизанів", показуючи їхнє справжнє обличчя та їхній особовий склад - диверсантів і терористів НКВС-МВС-МДБ. У книзі розкриті невідомі сторінки української історії, пов'язані з відкриттям "Монументу на честь 300-річчя возз'єднання України з Росією" у місті Переяславі-Хмельницькому. Ця книга-епопея про Україну середини 20 - початку 21-го століття - єдине дослідження такого масштабу в сучасній українській літературі. Вона завершує трилогію автора "Кров - свята".

Володимир Федорович Шовкошитний - член Національної Спілки письменників України з 1988 року, поет, прозаїк, кінодраматург, публіцист.

Shovkoshitny

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Володимир Шовкошитний #Житомир #роман #презентація #Боривітри #Брама,
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...