• Головна
  • У Житомирі пройшла перша благодійна барахолка (ВІДЕО)
барахолка
10:35, 6 жовтня 2014 р.

У Житомирі пройшла перша благодійна барахолка (ВІДЕО)

барахолка

5 жовтня в Житомирі (в парку Гагаріна, неподалік мосту)відбулась перша благодійна барахолка Park Market, акція з особливим форматом, якої досі не було в нашому місті.

Мешканці міста цілими сім'ями приходили оцінити нетиповий формат благодійного заходу, організованого з головною метою - виручити кошти, що підуть на реабілітацію військових, які проходять лікування в місцевому військовому шпиталі.

У благодійній барахолці "Park&Market" змогли взяти участь усі охочі.

Спочатку звичайна цікавість, а тоді бажання взяти участь у дійстві стимулювала житомирян до активності у торгівлі б/у речами та виробами ручної роботи. Крім того, інтерес до того, що відбувається, посилювали передбачені організаторами численні атракції, розміщенні по території барахолки.

Як і обіцяли організатори, гостей тішили тенісом та настольним футболом, забавами для дорослих та малечі, а улюблені заклади міста годували та напоїли.

Усім продавцям під час реєстрації роздали конверти, в яких вони зможуть передати зібрані з розпродажу кошти (частину або усю суму) організації, що допомагає нашим житомирським хлопцям-бійцям.

Звіт про передані кошти буде опублікований в соцмережах.

#Житомир #барахолка #парк #військові #допомога
Оголошення
live comments feed...